Gå til innhold

Hei på dere jenter !


Anbefalte innlegg

Jeg har med glede lest gode nyheter her inne i det siste.

Gratulerer nungo,det var virkelig din tur nå :o).

Jeg leste også no blondes kortlegg for skifer,og jeg legger både armer og ben i kors for at det snart blir babylykke hos skifer også.

Håper Martine fant nytt godt mot,og ikke gir seg enda.Vi behøver flere nyfødte trøndere ! :o).Kanskje vil pergo gjøre susen for Bente,men uansett så har jo hun en Mallorca tur å se frem til.Sol og sommer kan jo gjøre underverker for mange av oss.Er mange av dere jeg ikke har oversikt over hvordan ligger an i løypa,men felles for alle og en er at jeg ønsker dere det beste nå.Vi får legge oss i selene jenter,kanskje dette blir den mest fruktbare sommeren ever ! :o).

 

I vilsågjerne -hjemmet går det mot nytt ivf forsøk.15 mai er spraystart,og 30 mai begynner jeg med sprøytene.Ultralyd den 8 juni,og forhåpentligvis uttak+befruktning og innsett uken etterpå.

Vi har forsonet oss med det at vi foruten "årsak" trenger hjelp til dette.

Men det betyr ikke at vi ikke utøver innsats når det er påkrevet .

Å gi opp gjør jo ikke saken bedre :o).

Med mine beste ønsker for dere alle i månedene som kommer,og et stort ønske om et kjempe-innrykk på gravid i moden alder sidene i løpet av sommeren.Måtte vi gå over i samlet flokk !

Klem fra Vilsågjerne.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/9214291-hei-p%C3%A5-dere-jenter/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Hei Vilsågjerne:)

 

Ønsker deg masse lykke til med prosessen du/dere skal i gang med! Så utrolig spennende da! Satser på at de henter ut gullegget over alle gullegg, og at du blir gravid i juni!

Og ellers satser vi på en fruktbar sommer for oss alle sammen!

 

Lykke til-klem fra meg

 

Hei vilsågjerne:)

 

Tusen takk skal du ha,ønsker deg og all mulig lykke til,

kanskje blir det 2008 babyer på oss da..

Rart egentlig,først prøvde man på 2006 babyer,så 2007 babyer og

nå er vi jammen kommet til 2008 babyer,men alle gode ting er vel tre så da må det skje ;)

 

Lykke til alle fra Skifer også:)

Annonse

Så koselig å høre fra deg Vilsågjerne. Her i huset har vi igjen utøvet påkrevet aktivitet for å formere oss, men som så mange ganger før vet jeg jo at dette ikke hjelper. Likevell sitter jeg nok en gang og håper på at underet har skjedd. Er på dag 7 dpo idag og idag registrerte jeg en stor temp-dip helt ned til coverline faktisk. Som du vet er det jo egget som fester seg...hehe.

 

Så flott at dere er i gang med nytt forsøk vilsågjerne. Håper du får nok spray og sprøyter til at det modnes masse egg. Det var trist å lese om hvor nære dere var sist gang. Følger med deg på Ass. befruktning jeg, slik at jeg holder meg oppdatert.

 

Klem fra

Hei Fryda :o).

 

I dag startet jeg med spray,skal spraye i 14 dager før jeg begynner med sprøytene.Begynner å stikke den 30.

Så spennende at du allerede er i gang,hvordan ligger du an i løypa?

Og hvor holder du til?Håper alt går bra hos deg og at du slipper ubehag med medisinene.

Jeg er så spent på månedene som kommer nå ! :o)

 

Hilsen

Hei på dere jenter !

 

Jeg håper vi alle blir dratt med i den flotte gravid bølgen som hersker her inne.Tenk så koselig det ville blitt på gravid i moden alder da !

Følger med her inne nå,er lenge siden jeg har lest så mye gode nyheter på kort tid !Dette må bli vår beste sommer ever jenter !

 

Klem fra

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...