Gå til innhold

Flere som krysser fingrene om to uker??


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Har IKM 19.mai. Vi er i 1 ordentlige pp. Slutta på pilla mai ifjor, men har ikke vært veldig aktiv kan du si. Derfor regner jeg ikke med det som pp'er.

 

Håpe vi begge kan flytte til 1. trimester snart.

 

Lykke til

Annonse

Ser for meg at de neste 2-3 ukene kommer til å gå veldig sent. Tror jeg hadde el igår, kjentes iallfall slik ut. Så vi har nå stått på som bare det for å se om det klaffer denne gangen. Vår første skikkelige pp etter MA i jula, så er veldig spent på om det klaffer like fort denne gangen som ved de foregående graviditetene. Har IKM om ca 2 uker

Annonse

Tida har en tendens til å gå sakte når vi vil at den skal gå fort, og for fort når vi vil at den skal gå sakte. Men men.

 

For min del blir det mye jobbing disse ukene, og på 17. mai skal vi en tur på danskebåten. Så hvis vi er heldige har vi en liten spire på vår dansketur.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...