Anonym bruker Skrevet 6. mai 2007 #1 Skrevet 6. mai 2007 Hvordan har dere det i uke 38? Kynnnere, smerter, hodet festet, helsen din etc. Nå er vi nesten i mål ) Er det noen som kanskje har født?
<3 Felicia og Jonathan <3 Skrevet 7. mai 2007 #2 Skrevet 7. mai 2007 er da ingen her som har kommet seg til uke 38 enda?? da har man jo termin i mai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
moccan Skrevet 20. mai 2007 #3 Skrevet 20. mai 2007 Hei ) Da er jeg i uke 38. Nå er det ikke lenge igjen. I dag reiser mannen min til Polen og jeg må krysse bena i en uke. Håper det går bra! Har ikke lyst til å føde uten han. Ellers er formen bra. BL er under kontroll ) Litt kvalm og sliten. Føler meg egentlig klar til å føde. Gleder meg til å få kroppen tilbake. Men han kommer heldigvis når han er klar ) Noe som er rart er puppene mine.......Ammer ennå jenta mi på 18 mndr, så de skal jo være godt forberedt. Men jeg er skikkelig sår!!!! Merkelig! De er mega-ømme og større en vanlig. Masse melk og såre brystvorter. Håper alle har det bra ) Ser at noen allerede er igang med babyboom ) Gøy!!
Lilla`83 *snuppa & snuppen* Skrevet 23. mai 2007 #5 Skrevet 23. mai 2007 -Hodet festet seg i uke 36..... -en del mer kynnere... -en del aktivitet er det enda... -fyller magen godt, ligger godt oppunder ribbeina.... -formen er forts superfin, ingen ting å klage på... 13 dager igjen nå, weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!! ;oD
*Muffin* og mini Muffin * Skrevet 23. mai 2007 #6 Skrevet 23. mai 2007 Her har kynnerne blitt vondere, med mensmurringer. Og de kommer oftere enn før. Bekkenløsningen var bedre en periode, men nå syns jeg den er like vond igjen!! Kunne den ikke bare holde seg borte da, hmmf! Ellers har slimproppen gått, og jeg begynner å bli fryktelig lei.. Så sånn har jeg det
blittmamma07 Skrevet 23. mai 2007 #7 Skrevet 23. mai 2007 termin 1. juni og i uke 38 nå men jeg fødte på fredag 18 mai. snart er det din tur lykke til! dette er såååå koselig!
<3odin<308.06.07 Skrevet 24. mai 2007 #8 Skrevet 24. mai 2007 hodet har festet seg. mormunnen har begunt å åpne seg. men slimproppen har ikke gått enda. sover dårlig om natta. nå i dag har jeg hatt en del vonde kynnere som går litt over i ryggen. kanskje begynne å ta tiden. sikker ikke noe på gang, men liker å tro det. er ikke sånn skikkelig vondt, men det merkes for å si det sånn. håper det ikke er lenge igjen nå. ellers er formen på topp:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå