Gå til innhold

******** UKE 38 ********


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvordan har dere det i uke 38? Kynnnere, smerter, hodet festet, helsen din etc. Nå er vi nesten i mål :o) Er det noen som kanskje har født?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

er da ingen her som har kommet seg til uke 38 enda??

da har man jo termin i mai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 2 uker senere...
Skrevet

Hei :o)

 

Da er jeg i uke 38. Nå er det ikke lenge igjen. I dag reiser mannen min til Polen og jeg må krysse bena i en uke. Håper det går bra! Har ikke lyst til å føde uten han.

 

Ellers er formen bra. BL er under kontroll :o) Litt kvalm og sliten. Føler meg egentlig klar til å føde. Gleder meg til å få kroppen tilbake. Men han kommer heldigvis når han er klar :o)

 

Noe som er rart er puppene mine.......Ammer ennå jenta mi på 18 mndr, så de skal jo være godt forberedt. Men jeg er skikkelig sår!!!! Merkelig! De er mega-ømme og større en vanlig. Masse melk og såre brystvorter.

 

Håper alle har det bra :o) Ser at noen allerede er igang med babyboom :o) Gøy!!

Skrevet

-Hodet festet seg i uke 36.....

-en del mer kynnere...

-en del aktivitet er det enda...

-fyller magen godt, ligger godt oppunder ribbeina....

-formen er forts superfin, ingen ting å klage på...

 

13 dager igjen nå, weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!! ;oD

Skrevet

Her har kynnerne blitt vondere, med mensmurringer. Og de kommer oftere enn før. Bekkenløsningen var bedre en periode, men nå syns jeg den er like vond igjen!! Kunne den ikke bare holde seg borte da, hmmf!

Ellers har slimproppen gått, og jeg begynner å bli fryktelig lei..

 

Så sånn har jeg det ;)

Skrevet

termin 1. juni og i uke 38 nå men jeg fødte på fredag 18 mai. snart er det din tur :) lykke til! dette er såååå koselig!

Skrevet

hodet har festet seg. mormunnen har begunt å åpne seg. men slimproppen har ikke gått enda. sover dårlig om natta. nå i dag har jeg hatt en del vonde kynnere som går litt over i ryggen. kanskje begynne å ta tiden. sikker ikke noe på gang, men liker å tro det. er ikke sånn skikkelig vondt, men det merkes for å si det sånn. håper det ikke er lenge igjen nå. ellers er formen på topp:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...