Loop, Mamma til tvillinggutter Skrevet 4. mai 2007 #1 Skrevet 4. mai 2007 Er skikkelig negativ til dette forsøket, er vårt 1 IVF.....
annmari Skrevet 4. mai 2007 #2 Skrevet 4. mai 2007 hei hei.... du må ikke være negativ, var skeptisk selv da de satt inn et todelt egg,, men i dag er jeg gravid i 3 mnd med tvillinger") Du må tenke positivt. Om de ikke har hatt tro på det, ville de aldri ha satt de inn!! Lykke til:")
Loop, Mamma til tvillinggutter Skrevet 4. mai 2007 Forfatter #3 Skrevet 4. mai 2007 Tusen takk for svar Annmari :-) Var veldig negativ idag, håpte jo på et 4 delt. Får jeg spørre om det ble satt i 2 egg i deg? siden du venter tvillinger :-) Så koselig da! Masse lykke til til deg fremover :-)
annmari Skrevet 4. mai 2007 #4 Skrevet 4. mai 2007 begge eggene vi fikk satt tilbake var todelte, de var av for dårlig kvalitet for nedfrysing så vi fikk valget selv, vi valgte begge (håpet på klaff på et av dem) utrolig nok ble det klaff på begge, husk ved naturlig befruktning er de ikke delt i det hele tatt når de kommer på plass!!! du må tenke positivt, håper det klaffer for dere") klemz og gode tanker sendes!!!")
Loop, Mamma til tvillinggutter Skrevet 4. mai 2007 Forfatter #5 Skrevet 4. mai 2007 Tusen takk for varme ord, får tårer i øynene :-) Er så glad for at dere er her inne, det hjelper så mye!!!! Tusen takk!!! :-)
Loop, Mamma til tvillinggutter Skrevet 4. mai 2007 Forfatter #6 Skrevet 4. mai 2007 Og et siste spm, når på dagen satt du inn eggene? Satt de inn kl. 14.00 idag.....:-)
snøfilla - mamma til 2 Skrevet 5. mai 2007 #7 Skrevet 5. mai 2007 Jeg har både fått tilbake 2-delt og 4-delte egg, men ble ikke gravid med noen av dem. Lykke til med rugingen! :-)
Loop, Mamma til tvillinggutter Skrevet 5. mai 2007 Forfatter #8 Skrevet 5. mai 2007 Tusen takk Snøfilla!!!! :-) Får bare krysse fingrene. Hvordan går det egentlig med deg, har fulgt med deg litt :-)
annmari Skrevet 6. mai 2007 #9 Skrevet 6. mai 2007 vi fikk de tilbake kl 11.00 tror jeg om jeg ikke husker feil,, men det spiller ingen rolle.. lykke til, tenker på dere her inne ")
Mia_I Skrevet 6. mai 2007 #10 Skrevet 6. mai 2007 Jeg fikk satt inn et firedelt og ett todelt. Ett festet seg, men det er jo umulig å si hvilket... Ifølge legen kunne begge to ha god sjangs - det todelte kunne også ha delt seg mer fra de sjekekt til det ble satt inn. Lykke til!!
Loop, Mamma til tvillinggutter Skrevet 7. mai 2007 Forfatter #11 Skrevet 7. mai 2007 Tusen takk for svar! :-) Virker som det kan gå begge veier, er vel ikke noe fasit på det :-)
Jehn Skrevet 7. mai 2007 #12 Skrevet 7. mai 2007 Hei du.. Jeg har satt inn 6 delt og det ga ikke positive resultater det heller.. Så jeg tror du har like bra sjangse med 2 delt.... Lykke til
Trista Skrevet 7. mai 2007 #13 Skrevet 7. mai 2007 Hei . ver opptimirt i fjor ble jeg gravid med kunn ett egg og no er jeg po rugedag 3 med bare ett egg ogso og foler po meg at det gor bra. jeg har hatt 5 forsok for med 8 egg men har ikke blitt gravid so ver opptimist det er ikke anntallet det kommerann po . beklager men jeg har ikke di 3 siste bokstavene i alfabeter men hoper du forstor hva som stor . ikke mist troen klem
Loop, Mamma til tvillinggutter Skrevet 7. mai 2007 Forfatter #14 Skrevet 7. mai 2007 Dere er jo så søte jenter, blir glad av å være her inne:-) Tusen takk dere :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå