Gå til innhold

Har sett verdens fineste baby i dag!! :o)


Anbefalte innlegg

Skrevet

 

 

Åhhh..er helt nyforelska jeg...Det er den beste gaven jeg har fått på lenge..Og se den lille perfekte klumpen på 5 cm var stooort!! Bein,armer, fingre og tær..Og ett hjerte som slo! Det var en fantastisk opplevelse!! :o)

Fortsetter under...

Skrevet

Høres ut som en herlig opplevelse.

Så fint at alt går bra!

Skal selv på ultralyd neste uke, er veldig spent.

Skrevet

Skjønner hva du mener og hva du føler..........DET ER ENORMT, og en fantastisk sprudlende lettende følelse.....

Det er bare megastort at kroppen vår ordner alt dette selv.......

Vi er gjeng med flotte kvinner som går sommeren i møte med flott struttende mager med vår herligste spire inni.

Kos dere med det fine været.........

Skrevet

Høres fantastisk ut, jeg skal på min første UL i forbindelse med duotest neste onsdag, Gleder meg til å "hilse" på.

 

Lykke til videre.

Skrevet

Ja sant helt fantastisk! Var på ultra i dag og såg hjertesomslo og alt det andre. Kjempe lettelse

Skrevet

Ja,jeg har hatt en ljempe dag!! Var såå urolig før UL..for sist vi var på ul rundt denne tiden ble det konstantert MA..Så lykken er stor!! :o)

 

Kjempe lykke til dere også jenter!! Dere er herlige!!

Annonse

Skrevet

Tok innvendig UL i uke 8, og jeg synes også det var helt suverent å se det lille hjertet slå.

Skal på UL til tirsdag og både gleder og gruer meg veldig. Pappan skal være med denne gangen, så da blir det første gang han får se sneipen sin.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...