Malin Di Skrevet 2. mai 2007 #1 Skrevet 2. mai 2007 Hei, jenter! Melder meg inn her, ;-). Har vært på UL idag. Fantastisk!!! 12 uker og 2 dager. Har glemt å spøre om det gjelder meg eller babyn? Hva er vanlig? Noen som har kommet like langt?
wini Skrevet 2. mai 2007 #2 Skrevet 2. mai 2007 Heei! Jeg er også 12+2 i dag!!) Og gratulerer så mye, har også vært på UL å sett miraklet, det var stort! Og det gjelder deg, er vel det som er mest vanlig. klem
Malin Di Skrevet 2. mai 2007 Forfatter #3 Skrevet 2. mai 2007 Så artig!! Bor i Oslo og har søkt plassen på Riksen. Du da? Når har du temin? 20 november?
Malin Di Skrevet 2. mai 2007 Forfatter #4 Skrevet 2. mai 2007 Hei igjen! Ser at du har termin den 25 november, ;-)!
babykos71 med en flott PRINS. Skrevet 2. mai 2007 #5 Skrevet 2. mai 2007 Så morro med nye spirer her i novemberklubben. Du er hjertlig velkommen hos oss....Har vært på ul selv og det er bare fantstisk..Se den lille spreller med armer og ben og det er fullt liv der inne uten at man kjenner så mye selv. Jeg er 12 uker i morgen, og den dagen har jeg sett fram til!!! Lykke til.
wini Skrevet 2. mai 2007 #6 Skrevet 2. mai 2007 Nei, forandret akkurat termindato nå, er satt til 18. november etter kontroll i går. Så da ligger vi omtrent på samme da:)
wini Skrevet 2. mai 2007 #7 Skrevet 2. mai 2007 Og jeg bor i Trondheim forresten! Har du fått noe mage enda da? Synes flere av buksene er ubehagelige jeg.. hehe, men første gangen det er en god følelse;o)
Malin Di Skrevet 2. mai 2007 Forfatter #8 Skrevet 2. mai 2007 har ikke fått mage ennå, men som legen sa idag: "den kommer tidsnok, bare vent...he..he". foretrekker kjøler for tiden,;-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå