Christine¤Sebastian¤ Skrevet 30. april 2007 #1 Skrevet 30. april 2007 Jeg har nå i nesten 1uke hatt litt brun aktig utflod etter jeg har hatt sex. Det er kun i utfloden i en times tid etter sexen,så er alt normalt igjen.. Skal ha mensen den 5mai,kan det være mensen som gjør dette??? Litt rart om det skulle være festeblødning også siden det kun kommer etter sex liksom?! Sist hadde jeg blødning i det hele tatt. Håper jo sååå at det ikke er mensen.. Noen fler som har opplevd dette,evt hva skjedde hos dere? klem:)
Siadle *drømmer om spire* Skrevet 30. april 2007 #3 Skrevet 30. april 2007 Første jeg tenkte på var lettblødende slimhinner i skjeden.
taheyya Skrevet 30. april 2007 #4 Skrevet 30. april 2007 tenkte også på det, leste faktisk akkurat i en bok i bokhandelen at man kan ha småblødniger etter samleie dersom man er blitt gravid, men at det ikke er noe å engste seg for med mindre det utvikler seg til en real blødning. slimhinnene blir visst mer lettblødende etter at man har blitt gravid. lykke til
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå