Gå til innhold

Testing imorgen :D


Anbefalte innlegg

Imorgen er det påtide å ta en test her i huset, og det kjenner jeg at jeg gleder meg til :) Vet at sjansene er store for en skuffelse, men alikevel :)

Nå prøver venner av meg å få med med ut imorgen, siden det er natt til første mai og alt dette, å litt vanskelig å få gitt et skikkelig svar, da alt er så usikkert. Kjenner til og med det at om testen viser seg å være negativ vil jeg ha problemer med å kose meg ute, så sant ikke tanta dukker opp iløpet av dagen. Men håper jo veldig på det at jeg har en ordentlig grunn imorgen til å si nei ;)

 

Jeg har sprunget flere ganger idag for å sjekke om tanta har dukket opp, for jeg har følt at det renner "der nede". Men der er ingen tante.

En del utflod eneste...

Da jeg våknet idag var jeg egentlig ganske sikker på at jeg kom til å få tanta på besøk i løpet av dagen, for det stakk så veldig i magen. Og jeg har alltid noen kraftige mensmurringer som forvarsler at "nå kommer jeg" og jeg vet 100% sikkert at den kommer når dette "slipper".

Denne gang er det ikke så enkelt å si, for jeg har hatt murringer i sikkert 2 uker. Men det har hendt tidligere også, uten at det har vært noen graviditet av den grunn. Tror det kan gå veldig på psyken akkuratt det der med meg.

 

Men nå krysser jeg alt som kan krysses for en positiv test imorgen, og en velskapt baby i begynnelsen av januar ;)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/9141853-testing-imorgen-d/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Ugyldig test... Av alle ting! Det var ikke morro...

Ikke har jeg flere i hus heller.

 

Testet med Quick Response, og jeg så ikke at der jeg tisset på var brukket litt opp før jeg tisset på den, og det var en liten blå "blekk"-flekk inni. Det så jeg når jeg var ferdig og ventet i spenning på strekene.. Det kom en type kontrollstrek opp da, men den var midt i midten av vinduet(litt på kontrollsiden, og litt på testsiden), og ikke på siden litt til høyre der den skal være...

 

Men har iallefall ikke noe tegn til tanta enda, så vurderer å vente enda et par dager før jeg tester på ny om tanta ikke kommer. Og da skal jeg teste med CB i tilfelle.

 

Nei, nå er jeg litt skuffet...

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/9141853-testing-imorgen-d/#findComment-9144581
Del på andre sider

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...