Gjest Skrevet 29. april 2007 #1 Skrevet 29. april 2007 Ingen spire denne gangen heller... Så tungt det skal være å få mensen!!! Er blitt spådd at jeg vil bli gravid i Juni, så spørs om ikke det er da det skjer.. Men er tungt... heldigvis har jeg Noah, som muntrer meg opp!!! Lykke til dere!!
Gjest Skrevet 30. april 2007 #2 Skrevet 30. april 2007 Ja nå dagen etter har jeg ikke mensen mer... Kan det være festeblødning som sist tro?? Hi hi aner et lite håp nå!!
Gjest Skrevet 30. april 2007 #3 Skrevet 30. april 2007 huff ja føler det samme her.... kjipt hver gang den kommer altså. blitt spådd jeg skal få spire i juni her også... så kanskje.
mammatil2barn Skrevet 30. april 2007 #4 Skrevet 30. april 2007 Oi, oi...det kan jo være noe der da *23.06.06 Ønsker en til*! Hvis du hadde festeblødning sist så er det jo ikke så unaturlig at du får det denne gangen også! Håper spiren sitter. Lykke til!
Gjest Skrevet 30. april 2007 #5 Skrevet 30. april 2007 kanskjebarnimagensnart? Det stemte det du sa!!! Tok en test og den var positiv!!!!!!!!!
mammatil2barn Skrevet 30. april 2007 #6 Skrevet 30. april 2007 JA................Gratulerer!! Det var akkurat det jeg tenkte, ja. Har tenkt på deg i dag skjønner du:) Å....den er så delig den følelsen du får når du tester og ser at testen er positiv. Ikke mye som overgår det!! Nå må du ha et flott svangerskap. Håper jeg også kan flytte over på 1.tri neste uke. Har IKM rundt 9-10.mai, så tenkte jeg skulle teste 8.mai, klarer ikke å vente lenger. Kanskje vi snakkes på 1.tri. Uansett masse lykke til til deg:)
Gjest Skrevet 30. april 2007 #7 Skrevet 30. april 2007 Ja den følelsen er helt utrolig!! Best første gang egentlig!!! Håper du kommer etter kanskjebarnimagensnart? Hadde vært innmari koselig!!! Jeg kommer nok til å komme innom her for å følge dere litt!!! lykke til!!!
mammatil2barn Skrevet 30. april 2007 #8 Skrevet 30. april 2007 Jeg kommer nok etter. Er fryktelig optimistisk denne gangen, med fare for å bli FRYKTELIG skuffet da! Synes jeg har samme symptom som forrige gang jeg ble gravid nemlig: Veldig kvalm ut på dagen, ikke om morgenen, men på ettermiddagen. Vet det er tidlig å kjenne noe allerede men denne kvalmen er fryktelig lik som sist altså. Får bare vente å se. Gleder meg til å treffe deg på 1.tri om ikke så lenge (du ser jeg er veldig positiv:))
Gjest Skrevet 30. april 2007 #9 Skrevet 30. april 2007 Du er veldig positiv! Og det er bra!!!! Jeg har vært kvalm en ukes tid nå, og det var jeg forrige gang også!! Så det kan jo være noe vet du!!! Håper vi sees snart!!! Klem
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå