Gå til innhold

Oppdaga føttene sine


Anbefalte innlegg

Skrevet

I dag oppdaga lillegutt føttene sine for fullt. Han lå på stellekommoden på morran i dag, og tok på føttene sine som bare det. Måtte ta bilde av det, hehe :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så gøy! Min har ikke oppdaga dem sånn. Men hvis jeg "bøyer" dem opp til ham på stellebordet, sånn at han ser de, så blir han liggende og se på dem en stund, litt sånn "oi, hvor kommer de fra?". Men så er det ute av syne, ute av sinn.

Skrevet

så stilig :) Her har han bare begynt å få de opp nesten i ansiktet, men viser ingen særlig interesse for dem enda..... det er en så fin alder de er i nå - nye ting skjer nesten hver dag

Skrevet

Artig! Selma driver å drar i føttene sine hun også. Utrolig mye morsomt som skjer med dem nå:-)

Skrevet

jaaaa :)

Idag oppdaga han at det var noe mellom føttene også, og dro i den *knis*

Skrevet

Sebastian har nok med å gnage på hendene sine, så føttene er enda uoppdaget:)

Skrevet

Man kan da gnage på hendene, og så faktisk (utrolig nok!) ta en liten gnagepause for å ta litt på føttene (eller andre ting), før man fortsetter å gnage hehehe

 

Noen ganger lurer jeg rett og slett på om han kommer til å spise opp hendene sine... hmmmm...

Skrevet

Selma driver også med på sutter og gnager på henda sine! Sikler og koser seg med det:-) Tror dere det er tenner på gang?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...