Gå til innhold

Du verden så oppfarende jeg er i kveld ...


Anbefalte innlegg

Mannen måtte gå ut i hagen nå nettopp - han orket vist ikke mer av humørsvingningene mine. Er eller stort sett svært rolig og blid, men akkurat i kveld har jeg null tålmodighet og har virkelig lyst å kjefte på alle (ikke meg i det hele tatt) -- men, men det er sikkert min "kjære" tante som melder sin ankomst (pleier dog ikke å få dette pms symptom). IKM er antakeligvis mandag, så jeg håper ikke jeg skal gå slik hele helgen!

Fortsetter under...

he,he -- høres ut som at du er litt av ei hormonbombe for tiden!

Krysser fingrene for at det er fordi ei lita spire har klort seg fast=))

 

Lykke til!! Blir spennende frem til mandag da!!! Har du tester liggende?? Vi trenger en gladnyhet nå - Hadde vært koselig om det ble deg nungo!!!!!!!

He, he. Jeg har vært sånn i månedsvis jeg nå, og jeg er heller ikke gravid. Ikke er det rundt tantebesøket heller. Og jeg som alltid har hatt lang lunte... Hmmm. Noen må ha klippet den, fordi nå er den kort!!!

 

Håper også det er en liten spire som "plager" deg.... :) Lykke til med testing over helga :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...