Elin1977 Skrevet 26. april 2007 #1 Skrevet 26. april 2007 Jeg skal ha siste fryseforsøk nå, og ønsker så gjerne å lykkes... Har ikke prøvd babyklister før, men kunne tenke meg å prøve siden flere har god erfaring. Var innom apoteket i dag, og de hadde kun den D3 på listen.. Også leste jeg her inne at det burde være D4. Vil det si at det ikke har til hensikt å prøve D3? Noen som vet?
MaybeMe? Skrevet 27. april 2007 #2 Skrevet 27. april 2007 Kan ikke svare på spørsmålet ditt, men jeg bestilte D4 fra løveapoteket i trondheim, og fikk det dagen etter. Bestilte onsdag og jammen lå det ikke i postkassa mi i går allerede! Du kan jo prøve å bestille derifra, så er du sikker på å få rett. Mailadr. er: [email protected]
Elin1977 Skrevet 27. april 2007 Forfatter #3 Skrevet 27. april 2007 Tusen takk! Da er mail sendt, så håper jeg på positivt svar tilbake!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå