Anonym bruker Skrevet 25. april 2007 #1 Skrevet 25. april 2007 Vi har fått plass! Men kjenner ikke hverken barnehagen eller noen som går der. Er dette en bra barnehage? Om du har tid ønsker jeg MASSE detaljer!! På forhånd takk!
Maja☆ Skrevet 25. april 2007 #2 Skrevet 25. april 2007 Kjenner dessverre ikke noe til barnehagene på haslum. Bor på haslum selv og har søkt der. Hvor gammel er barnet ditt da? Vi vil også ha plass i barnehage, men hører jo aldri noe fra kommunen. Mitt barn er jo bare 4mnd så regner ikke med å få plass til desember som vi har søkt på da, men skader ikke å håpe. Når skal ditt barn starte der???
Anonym bruker Skrevet 25. april 2007 #3 Skrevet 25. april 2007 Barnet mitt fyller 3 år i mai. Så vidt jeg vet er det andre opptaksmøte i morgen så da får vel de som får tilbud i runde to det i slutten av neste uke eller uken etter tenker jeg. Deretter er det familiebarnehagene som skal tildele sine plasser. Lykke til!
Maja☆ Skrevet 25. april 2007 #4 Skrevet 25. april 2007 Lykke til til dere også... Du har et barn som er en del eldre en mitt, slik at du/dere får nok plass:o)
Anonym bruker Skrevet 29. april 2007 #6 Skrevet 29. april 2007 Jeg vokste opp på Haslum, men jeg er reddd mine kunnskaper om barnehagene der er noe utdaterte... Uansett så er det et veldig fint sted å vokse opp, om ikke annet! ;o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå