Gå til innhold

Hvis man hopper over et måltid, må man pumpe da?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Enn hvis det blir flere måltider på en dag, man hopper over? Eller har det lite å si, hvis det kun er en gang i blant?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det vil jo være ubehagelig med sprengen da, og det spørs jo hvor mange timer i mellom det er snakk om. Det bør ikke bli en vane, men en sjelden gang går det greit.

Skrevet

Han spiser jo som regel hver 4time på dagen, mens det tar mellom 7-10 timer på natta! Og avogtil bare av 1 pupp av gangen. Så kan jo gå leeeeenge imellom, hvis vi hopper over ett!

Skrevet

Ja, det er jo lenge i mellom. Brystspreng kan gi tette melkeganger og uff og æsj, så som jeg skreiv, er det greit om det ikke er en vane. Men det hender jo man rett og slett ikke har mulighet til å amme så ofte.

Skrevet

Okei! Takk for svar:)

Skrevet

Litt vagt svar, det spørs jo som sagt hvorfor det ene måltidet hoppes over da! :)

Skrevet

Hopper over et måltid, hvis jeg er borte når han skal ha mat! Så pappan gir flaske da.. :) Skjer en skjelden gang i blant, men før pumpa jeg meg.. Men nå er jeg litt lei det styret, så hvis jeg slipper..;) Men har det mye og si for produksjon, så må jeg jo det:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...