Gå til innhold

Hva synes dere om navnet Amelia?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vakkert synes jeg!!!

Skrevet

Vakkert!!!!! Jenta mi skal forøvrig ha mellomnavn etter samme gudinne som du har som nick. Vi kjører vår greie og bryr oss ikke filla om hva andre mener ;) Anbefales på det varmeste.

Skrevet

Amelie var kjempefint. Vakkert! Gå for det:)

Skrevet

Emilie

Amalie

Amelia

Amelie...

 

Synes det er for mange navnekombinasjoner...

Skrevet

Helt nydelig! Angrer på at jeg ikke brukte det som mellomnavn på Selma...

Skrevet

Er ikke overbegeistret for Amelia. Synes det er litt for søtt, i samme kategori som Camilla, Cecilia, Amelia.....

Skrevet

Amalie

Amalia

Emilia

Emmeli

Amelie

Amelia

 

Det er bare ulike varianter av hverandre - blir for likt. Virker som om man fant ut Amalie var for vanlig og valgte å legge til en e i stedet for å være litt spesiell. Liker det med andre ord ikke.

Skrevet

Amelia får meg til å tenke på Amelia Earheart som var en av de føste kvinnelige flyverne. Hun forsvant under en ensom flytur over Stillehavet. En dame med masse mot og bein i nesa, med andre ord. Jeg synes det er et nydelig og sterkt navn og liker det mye bedre enn Emilie etc.

Skrevet

Min jente skal kanskje hete Amilia.. synes det er finere:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...