Gå til innhold

Akupunktur = Overstimulert?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er dette tilfelle? Har bestilt akupunktur time, og er redd for å blir overstimulert, har hørt mange tilfeller om det, noen som vet????

Skrevet

Nei, jeg tror ganske bestemt at det ikke er akupunktur som fører til overstimulering. Det er nok en kombinasjon av medisindosen og kvinnen reaksjon på hormonene (+ diagnose) som avgjør om det blir overstimulering eller ikke.

 

 

Skrevet

Tror ikke det er noen grunn til bekymring. Jeg ble overstimulert ved første forsøk - uten akupunktur. Denne gangen har jeg tatt akupunktur og ikke blitt overstimulert. Har nok mer med dosen av hormoner de velger å gi deg.

Gå til akupunktur og nyt det! Jeg har gått hos Klinikk Fjell i Oslo og er veldig fornøyd.

 

Masse lykke til!

Skrevet

Tusen takk for svar! Skal imorgen, så får ligge å nyte det istedenfor, hehe :-) Mulig hun begynner med soneterapi først, vet ikke helt. Får håpe det gjør susen :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...