Anonym bruker Skrevet 22. april 2007 #1 Skrevet 22. april 2007 Er det flere enn meg som blir gal av håret om dagen? Det ser like ille ut uansett hvor mye eller ofte jeg vasker det. Noen som kan hjelpe?
Anonym bruker Skrevet 22. april 2007 #2 Skrevet 22. april 2007 Har opplevd at håret er mye mer fettete nå når jeg er gravid. Før holdt det å vaske håret annen hver dag men nå må det vaskes hver dag eller så ser det så fettete og ekkelt ut.
Gjest Skrevet 23. april 2007 #3 Skrevet 23. april 2007 ja!var usikker på om det hadde noe med graviditeten å gjøre, men jeg må vaske håret oftere enn jeg gjorde før for det blir lett fett og generelt flokete og "livløst"..uffoghuff..
*Belle* Skrevet 23. april 2007 #4 Skrevet 23. april 2007 Jeg har hørt en gang at håret blir så fyldig og glansfullt når man er gravid, men når man ammer så blir det helt tørt og livløst for da går alle de viktige næringsstoffene i melka. Men dette er jo helt omvendt? Ikke lett å forstå seg på. Har ikke merket noe spesielt selv. Synes bare det var en kuriositet ) Kanskje mer irriterende enn til hjelp. Beklager!
JonathanTheamamma Skrevet 23. april 2007 #5 Skrevet 23. april 2007 Samme her, håret blir frusete og fett på samme tid... Irriterende!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå