Gå til innhold

Andre som har rar tr etter MA?


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Hei.

Jeg har alltid hatt 28 dagers syklus, men etter MA fikk jeg mensen ca hver 14. - 21. dag og blødde nesten ingenting. Varte slik til jeg ble gravid igjen ca 4 mnder senere. Var veldig frustrerende og vanskelig å planlegge ny graviditet.. Jeg gikk til lege pga det og fikk beksjed om at det sikkert var hormoner som gjorde det.

Hei.

Hadde ma i mars, og har nå første tr. Fikk den på onsdag. Den er helt pussig. Nesten ikke friskt blod. Det kommer heller ikke noe menger. Satser på at det ikke er unormalt, og gleder meg til å begynne å prøve nå. Tenkte jeg skulle kjøpe noen eggelæsningstester for å sjekke om jeg er i rute igjen.

Hei :)

 

Jeg hadde ma 21.februar og har enda ikke fått tilbake tr etter jeg sluttet å blø 1. mars... Det er 53 dager siden!!! Begynner å bli desperat her :( Skal til madrid om 1 uke og hadde vært greit om tr hadde vært her til da!!

Får ikke startet på ny pp heller... (har tatt neg. grav.test)

 

Noen andre som har opplevd dette etter ma?

 

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...