Poteto Skrevet 22. april 2007 #1 Skrevet 22. april 2007 noen som har erfaringer med den?? god å trille? kor lenge kan babyen ligge i den??
Som Natt & Dag Skrevet 22. april 2007 #3 Skrevet 22. april 2007 Jeg hadde Basson Roma for 4 år siden og var strålende fornøyd med den. Derfor kjøpte jeg Basson Roma 07 i går, gleder meg til å bruke den Her har jeg samlet noen linker om Basson Roma, det er mange som liker den, men selvfølgelig også noen som ikke liker den. De fleste som ikke er fornøyd med vognen klager på kalsejen og knirking i understellet. Kalesjen er litt spesiell, den skal presses ned før man bretter den bakover, noe det også står en advarsel om på toppen av kalesjen. Om man ikke presser den ned vil det komme noen kneppe lyder, og om man gjør dette gjentatte ganger vil kalesjen bli slapp og stygg. Knirking unngår man om man er nogenlunde nøye på vedlikeholdet av vognen. Man skal spraye alle beveglige deler med WD-40 eller liknende ca hver 3. uke. De fleste vogner trenger litt smørning og vedlikehold en gang i blandt. http://www.barnimagen.co'>http://www.barnimagen.com/forum/th'>http://www.barnimagen.co'>http://www.barnimagen.com/forum/thread/8843566'>http://www.barnimagen.co'>http://www.barnimagen.com/forum/th'>http://www.barnimagen.co'>http://www.barnimagen.com/forum/thread/8843566 http://www.barnimagen.co'>http://www.barnimagen.com/forum/th'>http://www.barnimagen.co'>http://www.barnimagen.com/forum/th read/8794128 http://www.barnimagen.co'>http://www.barnimagen.com/forum/th'>http://www.barnimagen.co'>http://www.barnimagen.com/forum/thread/8711405 http://www.barnimagen.co'>http://www.barnimagen.co m/forum/thread/8301236 http://www.barnimagen.co'>http://www.barnimagen.com/forum/th'>http://www.barnimagen.co'>http://www.barnimagen.com/forum/thread/8079239 http://www.bar nimagen.com/forum/thread/8192379 http://www.barnimagen.co'>http://www.barnimagen.com/forum/th'>http://www.barnimagen.co'>http://www.barnimagen.com/forum/thread/7908473 http ://www.barnimagen.com/forum/thread/7908490 http://www.barnimagen.co'>http://www.barnimagen.com/forum/th'>http://www.barnimagen.co'>http://www.barnimagen.com/forum/thread/79090 68 http://www.barnimagen.co'>http://www.barnimagen.com/forum/th'>http://www.barnimagen.co'>http://www.barnimagen.com/forum/thread/7740479 http://www.barnimagen.co'>http://www.barnimagen.com/forum/th'>http://www.barnimagen.co'>http://www.barnimagen.com/forum/th read/7684567 http://www.barnimagen.co'>http://www.barnimagen.com/forum/th'>http://www.barnimagen.co'>http://www.barnimagen.com/forum/thread/7674271 http://www.barnimagen.co'>http://www.barnimagen.co m/forum/thread/7684326 http://www.barnimagen.co'>http://www.barnimagen.com/forum/th'>http://www.barnimagen.co'>http://www.barnimagen.com/forum/thread/7277806 http://www.bar nimagen.com/forum/thread/6990222 http://www.barnimagen.co'>http://www.barnimagen.com/forum/th'>http://www.barnimagen.co'>http://www.barnimagen.com/forum/thread/6782402
Poteto Skrevet 22. april 2007 Forfatter #4 Skrevet 22. april 2007 tusen takk me kjøper sikkert 06 mod.. har ikke funnet 07 mod noen steder.. tips?
Som Natt & Dag Skrevet 22. april 2007 #5 Skrevet 22. april 2007 Jeg kjøpte den i går på Babymagasinet i Smalgangen på Grønland i Oslo. De hadde foresten tilbud på 06 modellen.
Poteto Skrevet 22. april 2007 Forfatter #6 Skrevet 22. april 2007 eg fant 07 mod på deal.no er den vanntett?
Gjest Skrevet 25. april 2007 #8 Skrevet 25. april 2007 vi har netopp kjøpt denne vogna. har prøvd den litt med baby oppi og den virker veldig god å trille og manøvrere. vi kjøpte 06 modellen vi da.. ble anbefalt dette merket av min svigerinne som har brukt dette merket til to små..
Gjest Skrevet 25. april 2007 #9 Skrevet 25. april 2007 og den er vanntett.. men så klart lønner det seg å bruke regntrekk uansett..
Poteto Skrevet 26. april 2007 Forfatter #10 Skrevet 26. april 2007 okay.. tusen takk regntrekk kommer eg til å bruke uansett, men litt grett viss eg har glemt det eller noe, så slippe å anke på om babyen blir vår og kald!
solfrøken-♂♂♂ Skrevet 26. april 2007 #11 Skrevet 26. april 2007 Har brukt denne til storebror (2004 mod) og er kjempe fornøyd. Du kommer ikke til å angre hvis du kjøper den!!! Gleder meg til å legge mini nedi den =))
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå