Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er 12 uker på vei, og jobber i et lærervikariat som er ferdig i juni. Nå har kommunen lagt ut flere ledige stillinger fra høsten, men jeg er usikker på om det er noen vits i å søke siden jeg går ut i barselpermisjon allerede i oktober. Noen som har erfaringer fra lignende situasjon?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det skal ikke ha noe å si. Jobber som sykepleier på sykeheim, og har nettopp fått ny stilling. Er gravid i uke 30, og de visste om graviditeten. Jeg får jobbet bare i ca 2 mnd før jeg går ut i permisjon.

Skrevet

Eg søkte jobb når eg var 7 mnd på vei, nå med 3 mann. Tok en telefon og sa koss d låg an. Fikk eit intervju, og nå en ny jobb. Kan nå slappe av i permisjons tia mi, uten å tenke på å søke. Har jo en jobb å gå t nå:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...