Gå til innhold

Vi tittet litt pa barnemat her nede....


Anbefalte innlegg

Skrevet

...og her kan man fa grot med sjokoladebiter! Det hores jo godt ut det! (jeg synes alt med sjokolade hores godt ut!!) Men kanskje ikke til Magnus!! Har med noe grot men ikke til hele turen, sa ma nok lete litt for a finne noe uten sjokolade,drops eller andre godteting! :-)

 

Ellers lager jeg middagsmat og han for brod og frukt vi og spiser.

Skrevet

Å hjelp meg, du kan jo bruke den som lørdagsgodt til Magnus...

Skrevet

Hihihi.. da trenger eg ikkje ha så dårlig samvit for å ha frukt i grøten til Mari da...

 

Håper du finner no som Magnus kan få uten snop i...

Skrevet

Jupp, haper pa a finne noe uten masse sott i! Vi har med litt havregryn, sa kan jo bruke det til a gjore det litt mindre sott! :)

Skrevet

Om dei har grove brød så kan du jo bruke det som en grøt også

Skrevet

Har ikke sett et eneste grovbrod!! Selv det groveste de har ser ut som loff for meg!! Men var jo et godt tips! Skal huske det om vi kommer over grove brod :-)

Skrevet

Mari sier Magnus kan få grøten hennes med glede.. Teite meg som kjøpte med banan smak... Den kom kjapt ut fra munnen gitt..

 

Bakeri må vel ha noe grovt på lur vel

Skrevet

Nei, vi kjoper brod pa bakeri, og selv om det ser morkt ut er det narmest loff!

 

Men det vi ogsa har sett na er at mange av barnegrotene har honning i seg??!?!? Er ikke det fyfy da? Begynner a lure pa hvordan babyene her nede overlever jeg :-D

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...