Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Det er HELE 5 dager til at jeg kan teste men det er helt uutholdelig å vente. Føler meg nemlig "ikke normal" Jeg har vært gravid tidligere men mistet så jeg kjenner litt til graviditets tegn. Jeg har ikke fått ømme bryster, men helt siden den evt. unnfangelses dag har jeg hatt rar mage. Er kjempesulten men når jeg spiser blir jeg stapp mett av noen få tygg. Magen føles hele tiden ut som jeg har spist alt for mye. Det stikker i sidene og jeg har kjempe vondt i korsryggen. Kjenner også ut som jeg har mens smerter. Er trøtt konstant. Er det mulig å "føle" seg gravid så tidlig?

Eller er det bare håpefull innbilning? Er det noen som har hatt det slik?

 

Hilsen utholdmodig

Anonym

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/8992656-utholdmodig/
Del på andre sider

Fortsetter under...

fann innlegget ditt=)

kan jo begynne med å si at jeg er 9 uker på vei med min første lille skapning og jeg har en del "symptomer" som du beskriver her..=)

jeg er kvalm nesten hele tiden dersom jeg ikke spise OFTE, å da mener jeg nesten hele-tide-ofte=)

men når jeg spiser er det bare et par tugger så er jeg så stappe mett at det er like før alt komemr opp igjen=)

trøtt tidlig på kveldene er å vanlig, iallefall hos meg...

 

så sett i fra mine øyne så kan det godt hende du er gravid, men det er nok opp til graviditetstesten å svare på det=)

 

tiden går fort skal du se, bare prøv å tenk på noe annet i mellom tiden å "glem" at det er 5 dager igjen til ikm=)

 

lykke til=)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/8992656-utholdmodig/#findComment-8993492
Del på andre sider

alle tester stort sett trenger 25 mlu hcg for å slå ut.

cb digital trenger 50 mlu,..

men står på pernille.info om en etst for bare skal ha 10 mlu hcg, men kjenner ikke til denne selv..

såh, med de som trenger 25 er det godt mulig at de slår ut før.

fikk selv pos. test 4 dager før ikm jeg :)

men husk: det er ikke vanlig (etter det jeg har lest) de fleste går noen dager over ikm.

 

lykke til med testingen :)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/8992656-utholdmodig/#findComment-8993566
Del på andre sider

Takk skal dere ha...som sagt helt i ubalanse hormon messig og nå ble jeg glad:) Første gang jeg var gravid fikk jeg symptomer med engang da også. Ble trøtt, følsom og alle de andre tingene, men da fikk jeg skikkelig ømme bryseter og de klødde noe helt enormt. Desverre opplevde jeg MA! Ja det er vel bare å vente noen dager til:)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/8992656-utholdmodig/#findComment-8993575
Del på andre sider

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...