Gå til innhold

Er babyen min normal?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Den ligger på høyre side hele tiden.....er det vanlig?

Har ikke fått spurt legen om det ennå for jeg oppdaget det for en drøy uke siden og skal ikke til legen før i slutten av uka. Trodde den var på midten omtrent, men det er helt tydelig å kjenne en klump på høyre side.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Høres helt normalt ut!

Min mage var til tider ganske skeiv fordi jenta lå mye på den ene sida.

Etter hvert merket jeg tydeligere at hun flyttet på seg, fordi hele magen flyttet seg samtidig, men så liten som gullkumpen din er enda, kan den nok flytte seg uten at du merker det så godt.

Men spør legen allikevel du:-)

 

Skrevet

Takk for svar. Regner med at alt er normalt, at det bare er myyye bedre å være på høyre siden. Det har gått fort i det siste. For 3 uker siden kunne jeg verken se eller kjenne noe og nå er det en ordentlig liten klump der.

Skrevet

Det er nok helt normalt. :)

 

Min lille Bølle ligger i et utrolig sært seteleie mesteparten av tiden. Mer ryggleie, på en måte, med rompa inn i den ene sida mi, og hodet inn i den andre. Da har vi maaaaassse plass og sparke og slå på. Hehe.

 

Slike små finner nok favorittstillinger. :)

Skrevet

Ja, de gjør vel som de vil, til og med før de er født....

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...