Galskapens overhode Skrevet 13. april 2007 #1 Skrevet 13. april 2007 Jeg mistet tvillinger i uke 7 og 9 i februar og mars. Ene spontanabort fra livmor 28. februar, den andre var XU fjernet 9. mars.. Nå har jeg enda ikke fått mens og begynt å få gravidsymptomer.. Hva skal jeg regne som første dag i siste mens hvis jeg selv skal lete etter en termin??
Galskapens overhode Skrevet 13. april 2007 Forfatter #2 Skrevet 13. april 2007 dere er like kloke på dette som meg skjønner jeg.. Får uansett tidlig UL senest i uke 6 pga av XU.. Men hvis jeg skal få klart svar først i uke 8 som jeg gjorde med min første.. er jeg redd jeg vil miste den siste egglederen også.. Selv om det skal mye uflaks til å være gravid i eggleder en gang til, så er jeg veldig redd og skeptisk til et nytt svangerskap..
millymolly&mini Skrevet 13. april 2007 #3 Skrevet 13. april 2007 Hei! Skjønner at du er bekymra! Tenker at du kanskje kan ta en gravidtest eller kjøpe en imorgen:) Er den positiv så ringer du fastlegen på mandag, og spør om du trenger ny henvisning til gynekolog (forklarer situasjonen) eller om du kan ringe rett til gynekologen evt. gynekolog på sykehuset der du bor, dvs at du ikke trenger ny henvisning, siden du allerede har vært der i år! Fant du ut når du hadde eggeløsning denne syklusen etter xu? Hvis du vet den, så er det bare å plusse på ca 14 dager. Håper du finner ut av det, og så krysser jeg fingrene for at du er gravid igjen! Masse lykke til:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå