Gå til innhold

Linerla... Er du her?


Gjest

Anbefalte innlegg

Skrevet

Ble litt nysgjerrig jeg nåå.. Har ikke du termin nå i disse dager? Er du her eller har du fått det lille knøttet ditt?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei!

 

Jeg er her, uheldigvis :-) Hadde termin den 10. Var dårlig her forleden natt med mensmurringer, kvalme-oppkast og litt vonde kynnere. Vi trodde det var noe på gang, men dengang ei!!! Er nå bare to dager over, så jeg kan vel ikke begynne å klage for alvor enda!! Men er jo litt lei da, knøttet er begynt å bli tung å bære på :-)

Skrevet

åh, jeg skal krysse fingre tær og alt for deg! Sender deg ALT fødestøvet jeg har, for jeg får ikke brukt for det...

 

Lykke til!

 

*********************************************************************************

 

Skrevet

sender det lille av fødestøv som skulle ha gjemt seg bort!

Lykke til og hold oss oppdaterte :-)

Skrevet

Kjenner til følelsen av å gå overtiden, så jeg sender deg det jeg ikke fikk brukt opp av fødestøv************************************************ Lykke til, det skjer nok noe ganske så snart!

 

Skrevet

Hei,

 

Ja masse støv kommer fra meg... har ladet litt opp etter påske og håper det kommer godt med.Hold oss oppdatert.

Skrevet

Hm, har ikke disse knøttene skjønt at mamma'ne vil ha de ut til termin?:) Du får ha lykke til og så håper vi at ventetiden ikke blir så lang. Fødestøvet mitt har nok tørket inn, men jeg sender mange varme tanker.

Skrevet

Du kan få låne mitt fødestøv også, men vil gjerne ha det igjen til termin den 24 april :o) Skal krysse alt jeg har for at du slipper å vente så lenge.

Skrevet

Takk! jeg tar i mot alt fødestøv dere har :-)

 

Sitter her fjerde dagen på overtid. Litt slitsomt å ikke vite når ting begynner å skje, liker egentlig best å ha kontrollen selv. Men må vel venne meg til at nå er det ikke jeg som er "sjefen"!!!

Ellers holder knøttet meg våken store deler av natten med sparking, kynnere og halsbrann. Så jeg må bruke mye av de fine soldagene til å ta igjen tapt søvn...Vi får ta en dag av gangen og håpe det skjer noe snart!!

 

Skrevet

Sniker inn en opplysning om at Linerla nå er lagt inn på Ullevåll med rier! - Så nå kommer hun ikke hjem før hun har med seg gullet!

 

Vi er spente på å høre hvordan det går med deg Linerla!

Skrevet

Det var spennende nyheter!:) Gleder oss til å høre hordan det har gått.

Lykke til Linerla, sender deg mange varme tanker:)

Skrevet

Dette var jo kjempe spennende! Håper du får en fin fødsel og gleder meg til å høre historien din.

 

 

Lykke til!! Dette klarer du nok kjempe fint!

 

Skrevet

Så spennende! Jeg krysser fingrene for at det går raskt og uproblematisk.

 

Fødestøv har jeg antagelig ikke...

Skrevet

Ja nå skjer det saker og ting her, he he. Vi gleder oss til å høre mer om hvordan det går med deg. Lykke til.

Skrevet

Så spennende!!

Krysser fingre og tær for at alt går strålende :-)

 

gleder meg til oppdateringen :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...