Gravid, ja;) Skrevet 11. april 2007 #1 Skrevet 11. april 2007 ....den stemmer jo! Leste om den her inne et sted og nå har jeg testa ut mange jeg kjenner med barn!!!! Den stemmer på hver og en!!!!! De barna man skal få og har fått (i rekkefølge). Skikkelig ekkelt!!!! Den virker til og med på de barna man har mistet (abortert, dødt foster o.l) Så nå har jeg testa meg selv da (selvfølgelig) har ingen barn da. Tok et hårstrå rundt en ring og lot den dingle over håndleddet. Først sto den rolig en liten stund for så å svinge svakt frem og tilbake (gutt) så stoppet den igjen for så å svinge kraftig rundt og rundt (jente) så stoppet den lenge og begynte så å svinge kraftig rundt og rundt igjen (jente). så stoppet den helt... Jeg tror dette betyr at jeg får 2 jenter;-) Hadde en SA for 1 1/2 år siden så det var nok gutten (snufs:-( Litt ekkelt å tenke på.... Ei venninne av meg sa at hvis den svinger svakt tyder dette gjerne på abort (men da veeeeldig svakt)....Og at det derfor er mange som ikke tør å ta testen... Og er man gravid kan man gjøre det samme over magen. Prøvde det også men den sto bom stille!!!! Så neste pp here I come!!!
Dotten Skrevet 11. april 2007 #2 Skrevet 11. april 2007 Har ikke prøvd den på meg selv forrige svangerskap, men prøvde over håndleddet for mange år siden. Husker ikke resultatet, så kan ikke si om det stemmer Men spennende er det! Helt klart!
rampejenta - ny spire Skrevet 11. april 2007 #3 Skrevet 11. april 2007 JA de virker.. har brukt det selv.. jeg skal få jente gutt jente.. jeg gjorde det nå nettopp.. spurte ringen om jeg kom til å bli gravid no. og fikk ja.. men når jeg spurte om kjønn sto den helt stille og ville ikke svare meg.. så det får jeg visst ikke vite ennå... hehhe..
ønsker liten spire!!! Skrevet 11. april 2007 #4 Skrevet 11. april 2007 hvordan beveger den seg når du får ja til svar? hvis den beveger seg i ring for så å gå over til å gå frem og tilbake..uten å stoppe mellom...er det da tvillinger? prøvde på meg selv.. først gikk den svakt frem og tilbake( mista for 3 uker siden.. mulig en gutt da?) så stoppet den.. etter en stund gikk den kraftig rundt og rundt..så gikk den over i å gå fram og tilbake... så stoppet den... etter en stund gikk den kraftig rundt og rundt... så stoppa den helt.. da får jeg jente, gutt, jente.. hvis denne testen er pålitelig:P.. hihi..
rampejenta - ny spire Skrevet 11. april 2007 #5 Skrevet 11. april 2007 går den i ring betyr det ja. og frem og tilbake betyr det nei.. vet ikke de om tvillinger..
ønsker liten spire!!! Skrevet 11. april 2007 #6 Skrevet 11. april 2007 spurte også om jeg ble gravid snart.. den startet med å gå forsiktig fram og tilbake bitte litt..så gikk den kraftig rundt og rundt og rundt.. kankje det betyr at jeg får en liten spire i magen snart:) håpe håpe:D stemte det med deg? er du blitt gravid? lykke til allefall!!
Fantine Skrevet 11. april 2007 #7 Skrevet 11. april 2007 dette var skummelt!!! Tok den på mamma,hun har bare meg,å d slo ut på en jente. Tok den selv å d kåm opp 1 gutt & 2 jenter<3 Prøvde over magen å det viste gutt!! Å jeg som har en symptomliste lenger enn lang. Fikk såå lyst til å teste nå,men skal vente til ikm:) Spurte åsså ringen om jeg var gravid å fikk ja:) Men kan hende at dette er ønsketenkning,har hørt at denne testen ofte gir svaret man vil ha pga noe med pulsen osv. Men jeg er godtroende jeg,krysser fingrene:)
Tausa♡Noah&Jessica Skrevet 11. april 2007 #8 Skrevet 11. april 2007 JAA...ganske spooky! prøvde sjøl akkurat no.... 2 ganga ... spurste først om eg var gravid no....fikk ja,begge gangane. (dokke skal få vite om det stemmer,har ikm på fredag) så stoppa den opp,og begynnte og gå fryyyyktlig fort fram og tilbake. og det e jo Lille Noah min på snart 4 så,stoppa den opp,og begynnte og gå kjempe fort i ring...(så får eg kansje ei lita prinsesse dinna gangen da) så stoppa det heilt. så to unga på meg! og det e i grunn det eg og sambo har hatt i planane sida vi blei sammen ,for 5 år sida:) kult... håper det stemmer
mizzim Skrevet 12. april 2007 #9 Skrevet 12. april 2007 tok den nå.. har ingen barn.. har eggløsning nå.. hehe.. holdt ringen i hår over hånleddet.. helt stille.. så begynte den å gå fort fremm å tilbake.. å så plutseilig i ring.. uten stopp imellom.. prøvde engang til.. da gikk den motsatt.. men da å uten stopp.. er det tegn på at jeg skal få tvillinger? en av hver??
mizzim Skrevet 12. april 2007 #10 Skrevet 12. april 2007 har eggløsning om 2 dager da.. hehe.. holdt den over magen å da sto den helt stille.. men egget er jo ikke løsnet enda.. så det kan jo ikke ha blitt noe spire enda.. men hva betyr den surringen over hånda da.. begge deler uten stopp to ganger bare motsatt rekkefølge.. ??
mizzim Skrevet 12. april 2007 #11 Skrevet 12. april 2007 trodde iring var jente å frem å tilbake var gutt.. ikke ja å nei?? på hva da??
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå