Florry- m 1 stor og 1 liten Skrevet 9. april 2007 #1 Skrevet 9. april 2007 Jepp, nå er det havreskjorta og strielefsa!Imårra begynner pendlervirkeligheten min igjen, om enn bare for tre uker..Da er det Øystein som skal være sjefen i huset.Må si det blir litt spennende å se hva slags mat som dukker opp på bordet da- han kan nemlig ikke lage mat overhodet! gleder meg igrunnen litt til å lufte vingene også, men absolutt glad det bare er for en kort periode. Kos dere på trillings og treff- her blir det jobbesmurf i hele april!
gullskattmamma Skrevet 10. april 2007 #2 Skrevet 10. april 2007 Lykke til med jobbinga! Blir sikkert godt å få luftet vingene litt, 3 uker går fort! Kommer vel til å bli ekstra interessant siden menyen fremover er noe usikker, hehe;-)
*mmn* Skrevet 10. april 2007 #3 Skrevet 10. april 2007 hehehehehe... så bra!! LYKKE til med jobbing, blir sikkert deilig også... ;-)
Bjørg og Audun Mathias Skrevet 11. april 2007 #4 Skrevet 11. april 2007 Du søker spenning i hverdagen din du altså! (ha, ha...) Blir det mange dager med makaroni og ost da eller? Var det godt å komme tilbake i jobb? Hvordan har menyen vært til nå? Og alt annet som skal gjøres i huset? Vet at det hadde vært spennende her hjemme ;-) Fortsatt lykke til, Florry!
Tonis* Skrevet 12. april 2007 #6 Skrevet 12. april 2007 Det så nå ut til at pappaen hadde full kontroll under babysvømminga i går:-) Jaja, da blir det vel bare meg og "elendig mamma" på trilletur i dag også da, hehe! Super dag å trille på i hvert fall - det digge været!
Florry- m 1 stor og 1 liten Skrevet 16. april 2007 Forfatter #7 Skrevet 16. april 2007 hmmmm- det er en grunn til at det er damene som er hjemme og gutta jobber!!! Foreløpig har han laget EN middag; Risgrøt! Ellers så er det utrolig at vi klarer å finne frem i rotet og nå må jeg snart gå til innkjøp av nye klær- ingenting er rent...så; joda- her går det unna!!! hahahaha. Må si jeg gruer meg allerede nå til at vi begge skal ut i full jobb-DET kan bli en utfordring!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå