Gjest Skrevet 9. april 2007 #1 Skrevet 9. april 2007 Hei er ikke gravid, så egentlig skal jeg vel ikke være her, men om forholdet overlever og jeg klarer å gå ned i vekt, så skal vi begynne å prøve på baby i januar 08. Jeg leste på innlegget "kan jeg spøre......" at mange av jentene her inne var over 180, det er jeg å, jeg er 183 høy og veide i dag tidlig 110kg, men jeg begynnte også på reductil i dag, så da forandrer forhåpentligvis det tallet seg snart. Jeg er motivert til trene igjen, selv om jeg kjenner angsten for å kle på meg gymtøy og gå ut i det. Så selv om jeg har medlemskap på elexia, så kommer jeg nok til å gå tur i nærmiljøet de første 10kg.
ana baroma Skrevet 9. april 2007 #2 Skrevet 9. april 2007 Klart du kan komme inn:) Og så flott at du vil gå ned før du begynner å prøve... Stavgang er en ting som fungerer:) Det setter igang forbrenningen noe helt utrolig! Tungt, men godt - og du kan snike deg inn i skauen og trene av hjertens lyst. Bruker det en del nå som jeg er gravid også, og det støtter ryggen bra synes jeg. Bare et tips:)) Velkommen skal du være!!
Anonym bruker Skrevet 10. april 2007 #3 Skrevet 10. april 2007 Selvfølgelig kan du komme inn her, det syns jeg i alle fall... Jeg synes det er kjempe fint med et forum som dette... Hvor vi overvektige kan dele erfaringer og spørre om ting vi lurer på, og svare når vi kan det Lykke til med opplegge ditt:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå