Gå til innhold

Jeg ammer 16 ganger i døgnet


Anbefalte innlegg

Skrevet

Sånn går det når lillegutt som vanligvis spiser hver 2. time har økedager. Har holdt på i 3 dager, håper melka komme snart.

Skrevet

Såpass ja! det var en del det! Jeg ammer ca 8 ganger i døgnet;) Min gutt er født på samme dag som din ;)

Håpe økedagene snart er over =)

Skrevet

Whow, ja da får du kjørt deg, du må vel snart være utkjørt. Håper melken kommer snart slik at du får hvile litt.

Skrevet

Oj...

 

Jeg fødte også 12. januar :D

 

Lillegutt får flaske, og spiser 5 ganger i døgnet... glad han ikke skal ha mat 16 ganger hehe ;)

Skrevet

har holdt på slik i 8 uker jeg nå, mat hver time. så nå får den lille spise på begge sider. trodde det var nok med 1 side ettersom vekten lå over gjennomsnittet.

så nå går det 2-3 timer mellom måltidene, når jeg gir på begge sider.

Skrevet

Når jeg tilbyr det andre brystet enten sover han eller han smiler. Mer melk vil han sjelden ha, selv på økedagene.

Skrevet

stryk på kinnet/kroppen slik at han fortsetter å suge når du har byttet bryst, har jobbet i 2 uker med samme sak og nå går det 2-3 timer mellom.press litt på hvert måltid. lykke til

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...