-carina- Skrevet 1. april 2007 #1 Skrevet 1. april 2007 I morgen skal jeg sette meg ned og dibbe litt mer, og da skal jeg se om jeg kan avsløre deg... Men jeg har en mistanke om at du bor i Trondheim... Og at nicket ditt begynner med m... ) Tusen takk for sjokoladen, har klart å ikke begynne på den enda... Men spørs om jeg klarer å vente helt til lørdag med å spise den! Og takk for den koselige smekken, som du sier så får man vel aldri nok av smekker... NÅ må jeg se til å finne senga mi, er så trøtt i dag, atte... Sov godt! )
-carina- Skrevet 2. april 2007 Forfatter #2 Skrevet 2. april 2007 Heisann! Jeg tror jeg må ha rett i mine mistanker, altså... Du skrev ikke akkurat så mange hint i kortet ditt til meg, men jeg mener å huske at du har skrevet at du reiser på hytta i blant. Så jeg er overbevist om at du er... mummiboy!! Si jeg har rett, da! )
Sanna&Simen Skrevet 2. april 2007 #3 Skrevet 2. april 2007 Vet ikke om du har rett eller ikke, men Mummiboy er på hytta i Åre i påska:)
-carina- Skrevet 2. april 2007 Forfatter #4 Skrevet 2. april 2007 Takk for beskjeden! Jeg tenkte meg kanskje at hun var på hytta i påsken, ja... ) Får rope på henne etter påske i stedet!!
mummiboy 21.07.06 Skrevet 11. april 2007 #5 Skrevet 11. april 2007 Halloen Carina!! Jeg ble så bekymret for at du ikke hadde fått pakken min jeg, men heldigvis så fikk du det ) Vært på hytta i påska( uten nett uheldigvis) og da jeg kom hjem var det klin-umulig å komme inn på juli klubb siden!!! Du har nok rett du, det er nok meg ja......)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå