Gå til innhold

pergotime


Prøver_IHH+gullklumpen

Anbefalte innlegg

Hei!

Jeg strever også med å bli gravid. Skal begynne på pergotime nå over helgen. Blir spennende å se om det klaffer da. Noen andre som har blitt gravide ved hjelp av slike eggløsningstabletter, og hvor lenge måtte dere evt. prøve før det gikk i boks?

 

Lurer også på hvor jeg finner igjen den siden hvor alle forkortelsene dere bruker her inne står. Ny her, så det kunne vært greit å skjønne hva dere mener med alle forkortelsene dere skriver.

 

Klem

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/8828778-pergotime/
Del på andre sider

Fortsetter under...

He he..jeg er også ny og helt i vilsken..

 

Er litt på denne chatten, men labert liv..trasig for der kan man jo snakke om alt dette fortløpende;)

 

Jeg har bare en veninne som gikk på slike eggløsnings sprøyter og hun måtte prøve 2 ganger..

 

Men masse lykke til da;)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/8828778-pergotime/#findComment-8828941
Del på andre sider

Hei hei...... Takk for svar.. Jeg klarer nesten ikke vente,men har innfunnet meg med at dette er noe som sikkert kan ta lang tid. De sier at om man virkelig vil og prøver er det ikke sikkert det går..... Men nå er det 5 år siden jeg sluttet på p-piller, og har tenkt som så at skjer det, så skjer det, men nå begynner jeg å bli smådesperat.

Vi begge har veldig lyst på barn nå. Nesten så jeg begynner å grine bare jeg ser noen med stor mage eller med barnevogn.

 

Lurer på om alle gravide egentlig vet hvor heldige de er jeg???

Så jeg håper på like hurtig virkning som din venninde.

God påske til deg!!

 

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/8828778-pergotime/#findComment-8829011
Del på andre sider

Hei!

 

Bestevenninnen min har prøvd pergotime, og ble faktisk gravid alle gangene...men synd også.. hun mistet. Men, ble gravid igjen nå på pergotime, hun må ta blodfortynnende tabeletter og sprøyter (hun har for lite av et hormon forstod jeg).

 

Så pergotime er absolutt å anbefale!!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/8828778-pergotime/#findComment-8829421
Del på andre sider

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...