Gå til innhold

litt ekkelt spm??


Anbefalte innlegg

jeg har plagdes med hemorider etter fødselen ,å har velig har mage.

jeg gruer meg hver gang jeg skal på do .etter jeg er ferdig ,drypper det blod fra endetarmen,å det er ganske mye ,å det jør helt sinsykt vont .har prøvd med fiber .men funker ikke ,flere som har det slik?? noen råd??

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/8806595-litt-ekkelt-spm/
Del på andre sider

Fortsetter under...

drikk så mye vann du ovehodet kan!! masse masse! viktig viktig!! rør deg så mye du kan, for å få igang magen ordentlig.

og kjøp scheriproct på apoteket, vask deg godt etter dobesøk, med håndusjen, kaldt vann gjør det hele numment, så smører du godt, og dytter de godt inn i endetarmen, så blir de borte ganske så sikkert, om ikke så må du til lege..

 

dette hjalp meg ihvertfall, jeg vet hvordan du har det!!

 

lenger nede på siden er det og et innlegg som heter "vonde hemoroider" det står vel noe av det samme jeg skrev her nå.

 

LYKKE TIL!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/8806595-litt-ekkelt-spm/#findComment-8813098
Del på andre sider

føler med deg, hadde samme selv..

jeg fikk det litt bedre av scheriproct stikkpiller+salve,dette er på resept. (alcos anal uten resept , men ikke like effektiv) Ellers er det viktig å holde avføringen myk, jeg brukte duphalac, senerer begynte jeg med ingers rugbrød, og først da ble det overkommelig og jeg kunne slutte med avføringsmidlet. drikk i tillegg mye vann. lykke til:-)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/8806595-litt-ekkelt-spm/#findComment-8813105
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...