Gå til innhold

First price, og coop bleier??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Mini blir rød av pampers bleier, libro har gått greit . Men tenkte å prøve med litt rimligere bleier. Vi har prøvd euroshopper sine nå,men nå begynner han å bli rød igjen.

Har noen av dere erfaring m first price sine bleier og coop sine bleier?

Eller andre tips å komme med ? =)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dytta opp ein eldre tråd til deg eg :o)

Skrevet

coop bleiene er helt greie, men ville ikke ha brukt de på natta.. de blir fortere tissefulle enn libero

 

Skrevet

Vi bruker coop sine bleier. Synes de er helt supre, også er de jo myyyyye billigere :)

Skrevet

me har brukt coop bleiene nå en uke, for har vært vekke og kunne ikke ta med tøybleiene. og eg likte coop-bleiene bra=) di som er økologiske...eneste papirbleien han har tålt, og har prøvt alle andre. holder fint om natten også=) og er veldig billige ja!

Skrevet

har dere lidl i nærhetne har de bleier,

kjøpte til minstemann her og de var like bra som libero synes jeg da!

cien heter de

  • 3 uker senere...
Skrevet

vi har også begynt med coop her. billige og tror jeg er veldig fornøyd. grunnen til at jeg skriver tror er at jeg nok lar meg styre av navnet til de kjente bleien pampers og libero, men det eneste bra med dem er vel at de har en mer fargerik design. coop bleiene er svanemerket og inneholder verken parfyme eller lotion. og det er jo bra!! vi liker coop bleien og så er det jo bare 30 kroner pakke visst du er medlem. 40 visst ikke. for 35 stk

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...