Gå til innhold

næring i mm?


Anbefalte innlegg

Skrevet

er det noe man kan gjøre for å fete opp melken? jenten min er snart 6 uker og har ikke gått opp 1 kilo fra fødselsvekten enda.. hun har mange gode våte bleier til dagen men jeg lurer litt på om melken min har for lite næring siden hun ikke har gått så mye opp.. har i det siste vært mye mer urolig ved puppen også.. føler kanskje det er litt mindre melk.. tips til hva jeg kan gjøre?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hvor mye har hun gått opp fra minimumsvekten da? For det er den som teller. Og så skal hun helst opp 150g i uken etter det. 6ukers er standard økedøgn da, legg henne til når hun vil ha!

Skrevet

minimumsvekten? hun gikk ned til 4100 på sykehuset og var i går 5.2.. er 6 uker på fredag...

Skrevet

Så da har hun 1,1kg som tellende oppgang. Delt på seks uker er det 183... Ikke verst det! Prøv å gå regelmessig til veiing hver uke på samme vekt og samme tid på dagen, da ser du fremgangen. Ellers så høres det bare ut som hun har økedøgn. Det kan du lese om på ammehjelpen.no!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...