fjotteline Skrevet 28. mars 2007 #1 Skrevet 28. mars 2007 heisann... hvordan er det med fødselspenger i april? det er jo utrolig mange helligdage-men får man betalt de også eller sitter man igjen med liten utbetalt summ etter den mnd? altså bare de dagene som ikke er røde?? er mange røde dager den mnd..... noen som forsto??
Gjest Skrevet 30. mars 2007 #2 Skrevet 30. mars 2007 man får ikke penger for helg og røde dager har jeg lest, derfor vil utbetalingene variere, det er synd da siden det er 3 røde dager i påska.
fjotteline Skrevet 30. mars 2007 Forfatter #3 Skrevet 30. mars 2007 hoff den er kjip den.... takk for svar fra deg:)
Anonym bruker Skrevet 1. april 2007 #4 Skrevet 1. april 2007 Hva?? Mener du å si at i at ved feks påske og jul, så trekker de disse pengene? Hvor er logikken bak det?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå