Blue Lady Skrevet 27. mars 2007 #2 Skrevet 27. mars 2007 *mange synes den er stygg *de små hjulene er umulige på snø, de nye vinterhjulene er ikke svingbare MEN jeg digger den, og skal ha den til baby i magen
Gjest Skrevet 27. mars 2007 #3 Skrevet 27. mars 2007 eg også syntest den var stygg i begyndelsen, men har rett og slett blitt hekta, og de små hjulene er ikkje noko problem, kommer vinterhjul nå i april:)
Gjest Skrevet 27. mars 2007 #4 Skrevet 27. mars 2007 vogna er så lett at man trenger ikkje svingabare hjul egentli...
Gjest Skrevet 27. mars 2007 #5 Skrevet 27. mars 2007 Jeg må selv si at jeg synes det er en fasinerende vogn, men vi gikk ikke for denne av ett par årsaker. Vi liker å gå endel på tur/turstier og synes dermed ikke denne passet. Den har lufthjul som dempning, og jeg kan ikke helt skjønne at dempningen vil bli like bra som en vogn med demping i leddene i tillegg. Dessuten er jeg ikke spesielt begeistret for å punktere heller. Dessuten tror jeg ikke de små hjulene passer så veldig for turgåing, men det kan vel løses med vinterhjulene istedenfor. Jeg synes også at bagen virket noe åpen, det er ofte det er vind og vær uten altfor mye regn, og jeg ville ha en vogn hvor fottrekket gikk litt lengre opp hvis du skjønner istedenfor å måtte sette på regntrekket. Bagen synes jeg kanskje også var litt lav, men husker ikke det helt faktisk. Vel, det var mine betraktinger om vogna, jeg synes den hadde mange fordeler også, men dette var grunnene til at vi ikke valgte denne.
NewYorkMom_får_to_tette Skrevet 27. mars 2007 #6 Skrevet 27. mars 2007 Vi vurderte Bugaboo Gecko opp mot OTH Urban Jungle, og fant ut at OTH passet best for oss. Vet ikke om jeg skal kalle dette bakdeler men: -OTH kan man bruke til lette joggeturer. Det kan man ikke med Bugaboo. -Ulempen med hjulene, som andre har nevnt -Prisen var en god del hoeyere paa Bugaboo -Siden vi bor i USA (hvor alle vaare venner og slektninger har kjoept billige vogner til 100 dollar eller noe saant) ville det blitt en del pes med aa forklare at vi hadde kjoept en Bugaboo--de ville sikkert synes det var ganske "Hollywood" av oss. (Ja da, jeg vet at det ikke er den beste grunnen--men vi faar nok pes med OTH'en...he he. Dette var altsaa ikke en serioes faktor--hadde vi hatt en god grunn til aa velge Bugabooen hadde vi likevel gjort det.)
Anonym bruker Skrevet 3. april 2007 #7 Skrevet 3. april 2007 Ser mange "klager" på hjulene her inne... Det er jo en av fordelene, spør du meg. Der andre må vippe på vognene sine, slipper bugabooen det pga svivehjulene forran. For oss funker den supert på turstier når vi snur styret og får de store hjulene forran. Mulig vi går til innkjøpr av vinterhjulene, men siden vi bor et sted uten snø, er det ikke sikkert. Den passer supert til desom ikke vil slite seg ut på vogn, og for de som er som meg " ikke de høyeste på jord..." Baggen er romslig og fin, og fleecen gjør den lun. Mannen min likte den først ikke, men nå er det han som synes det er mest stas å trille tur!!! :-) Uansett - du må jo like vognen du skal kjøpe. Test masse i butikkene, ikke hør på betjeningen, er mitt råd!
SusyQ Skrevet 3. april 2007 #8 Skrevet 3. april 2007 Apropos utseendet: Mannen min mente Emmaljunga så ut som en WASPete Ralph Lauren vogn, mens Buggisen så ut som en iPod. Han var ikke i tvil om hvilken han hadde lyst til å trille rundt;-)
Gjest Skrevet 6. april 2007 #9 Skrevet 6. april 2007 Syntes bugabooen e stygg, og de små hjulan foran.. ser ikke så bra ut det heller. svigerfar syntes det ligna på ei dukkevogn, hehe.. vi blir nok å satse på ei mer "original vogn" ;o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå