Gå til innhold

uke 26+5


Min *lille* prins*er stor*

Anbefalte innlegg

Skrevet

gutten min ble født i uke 26+5, og han trenger enda c-pap, noen som vet når d er vanlig å ta den bort?

han er litt over 7 uker nå...

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei og gratulerer med gutten!

 

Min jente ble født i uke 24+4 - Hun brukte C-pap i nesten ni uker - Håper alt står bra til og ønsker dere lykke til videre :-)

Skrevet

Det varierer. :)

 

Han er jo bare 34 uker GA nå, så det er enda 6 uker til termin.

Når de først begynner å gi slipp på cpapen så går det som regel fort. Det er den første kneika som er verst å forsere.

Skrevet

Heisann og gratulerer!

 

Min gutt er født i uke 28+5 og måtte bruke CPAP i 8 uker, i perioder litt av og på. Vi kom hjem etter 9 uker. Tror dette varierer mye, men ikke bekymre deg. Det gikk veldig fort med gutten min den siste uken:-)

 

Masse lykke til!

  • 3 uker senere...
Skrevet

hei. gutten min ble født i uke 25+3. 750 gram. lå på respirator i 4 uker og på c-pap til han var tre måneder. (ca to uker før termin) snudde brått da, og slapp å ligge med oksygen etter på! kom hjem for snart to uker siden (er 4 måneder i dag) og alt er fint!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...