Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Hei!

Bare lurer på om det er normalt med stikkende smerter i nederste del av magen, litt ut på siden? Er 4+4 på vei. Det er ikke sånn kjempevondt liksom men kjenner det godt. Har hatt et par stikk som har vært skikkelig vonde, men det går fort over. Er dette vanlig? Har ikke blødninger eller noe.

 

 

 

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/8748790-stikking-i-magen/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Det er helt helt normalt.Har selv 3 jenter og går nå med 4.mann og har bestandig hatt det slik. Har hørt om andre som er gravide og at dette er helt normalt. Det er livmoren som strekker seg litt, og når vi blir enda større strekker livmorbåndene seg og da kjennes det enda mere og litt ekklere, men ikke direkte vondt. Slapp av du lotta, for dette er absolutt ikke farlig. Så lenge du ikke har vondt så er det bare å nyte spiren og helga:-)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/8748790-stikking-i-magen/#findComment-8750893
Del på andre sider

Har også hatt og har fremdeles en del stikkinger nederst i magen/underlivet. Trodde jeg ikke var gravid siden jeg hadde vondt i underlivet -kunne ikke skjønne at det var normalt hehe.

Men har lest nå at det er helt normalt -nå er jeg på en måte glad for disse stikkingene for da vet jeg at vårt lille bøllefrø (har fått navnet pga at jeg syns det bøller litt med meg :-)) er på plass

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/8748790-stikking-i-magen/#findComment-8773229
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...