Lykkespiren :-)) Skrevet 22. mars 2007 #1 Skrevet 22. mars 2007 ENDELIG!!! Nå er det virkelig sant. Etter 6 (!!) tester må jeg endelig tro på det. Siste CB lyste "+" kjempesterkt med en gang. JEG ER GRAVID!! Vi skal ha barn.... termin 27.11. Blir jeg med på terminlisten? Gleder meg til å bli kjent med dere her inne og er så utrolig LYKKELIG!!!!!
Gjest Skrevet 22. mars 2007 #3 Skrevet 22. mars 2007 Hei og velkommen hit, lykke til med graviditeten. Blir spennende og følge alle som er her og kommer inn her etterhvert...... Ha en fin kveld!
**neri** Skrevet 22. mars 2007 #4 Skrevet 22. mars 2007 Gratulerer så mye!!! Vet ikke terminen min helt ennå jeg, men blir nok i slutten av nov.
Lykkespiren :-)) Skrevet 22. mars 2007 Forfatter #5 Skrevet 22. mars 2007 Gratulerer til dere også! Har dere fått noen symtomer ennå? Dette er så ferskt for meg og har nok ennå ikke gått opp for meg....sitter her i min egen lykkeverden... Ømme bryst og kvalm siden i formiddag....er veldig spent på hva som skjer fremover. Håper på mye kontakt!!
C&B♥♀07+♂10♥ Lykkelig :) Skrevet 22. mars 2007 #6 Skrevet 22. mars 2007 Gratulerer så masse :D:D:D så hyggeli:) symptomer?? hadde først "bare" ømme store bryster,men i uke 6 kom kvalmen for fullt, og den er der hele dagen, hver dag, så blir gal snart...håper virkelig dere slipper unna det alle sammen:(.................lykke til vidre med svangerskapet jenter:) skal bli kosli å følge hverandre:)
babykos71 med en flott PRINS. Skrevet 23. mars 2007 #7 Skrevet 23. mars 2007 Å jeg blir glad på dine vegne..Hører du er kjempeglad ! Ja det er en lykkerus det å bli gravid. Det føles deilig. Jeg har termin 22 november. Blir koselig å følge hverandre. Lykke til vennen.
tre+en=4?? Skrevet 23. mars 2007 #8 Skrevet 23. mars 2007 grattis lykkespiren og velkommen hit! har ogsá termin 27/11- men jeg teste positivt 4 dager för ikm sá det föles ut som jeg er tre mnder pá vei minst! hahaha velkommen hit!
Lykkespiren :-)) Skrevet 23. mars 2007 Forfatter #9 Skrevet 23. mars 2007 Ja, dette helt utrolig! Kvalmen kommet for fullt her og virker som kommer til å bli. Så gøy med termin på samme dag! Blir gøy å følge med på dere alle.
Lykkespiren :-)) Skrevet 23. mars 2007 Forfatter #10 Skrevet 23. mars 2007 Takk det samme til deg! Jeg er kjempeglad! Og jeg håper inderlig dette går bra. Er virkelig klar for dette! Må få høre mer hvordan det går med deg!
maritmora Skrevet 23. mars 2007 #11 Skrevet 23. mars 2007 Gratulerer med spiren, lykkespiren, og velkommen til oss i novemberklubben. Vi har etter hvert blitt en diger gjeng, og det er kjempebra! Har selv termin rundt den 22 nov-leeenge til!! Det første jeg tenker hver dag når jeg våkner er hvor mange uker+dager jeg er i dag. Da går dagene sakte=) Klem
Lykkespiren :-)) Skrevet 27. mars 2007 Forfatter #12 Skrevet 27. mars 2007 Tusen takk for kjempehyggelige hilsener - de varmet veldig! Håper det går bra med alle dere også!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå