Gå til innhold

hmm....hva synes dere om dette da?


Anbefalte innlegg

Hadde egentlig bestemt oss sånn hallveis for at det skal bli en Amanda, hvis det blir jente...men satt og pratet litt med mamma i sta, og da kom det opp to slektsnavn, litt ut av sammenheng....så da begynte jeg å tenke da vettu:) de er som Følger:

 

Liva

Nikoline

 

:)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/8731832-hmmhva-synes-dere-om-dette-da/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Fine og veldig forskjellige navn alle tre - ville holdt på alle og sett "hvem" som kommer. Man må da ikke ha ETT navn bestemt før barnet er født - mye bedre å kunne teste ut litt forskjellig de første dagene/ukene og så bestemme seg, mener nå jeg :)

 

Amanda= en liten dronning med sterk personlighet

Liva= skjør og spesiell, litt forsiktig fremtoning men sterk

Nikoline= yndig og søt, ikke den som "skriker høyest i klassen"

Annonse

takk for input:) hihi,, hadde som sagt liksom nesten bestemt seg,men de har liksom begynt og vokse litt på meg de andre navnene å nå:) hihi...vanskeli dette, men skal kanskje gjøre som anonym over her sier, og ha alle navnene åpne, og prøve de ut litt før jeg bestemmer meg:) takk for at dere tok dere tid:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...