melkeskvetten Skrevet 22. mars 2007 #1 Skrevet 22. mars 2007 Noen som har peiling på hva slags sko/sokkestørrelse en baby på 7 mnd bruker? Eller 1 år?
ChaChi Skrevet 22. mars 2007 #3 Skrevet 22. mars 2007 det varierer veldig. skostørrelser er basert på hvor lang foten er fra tå til hæl, og det varierer jo fra barn til barn, akkurat som vi i voksen alder ikke har samme størrelse i sko.
allergibarn Skrevet 22. mars 2007 #4 Skrevet 22. mars 2007 Det varierer utrolig fra barn til barn også. En baby på 7 mnd skal jo ikke bruke sko med mindre han har begynt å gå da... men har ei venninne som bruker sko på minsten sin når de er på bytur og han er 9 1/2 mnd og str 21 i adidas er akkurat passe til han nå...! Han har mye større bein en vår sønn på 11 1/2 mnd som bruker str 19.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå