puppi1 Skrevet 22. mars 2007 #1 Skrevet 22. mars 2007 Jeg går nå på Cyclogest for første gang, syntes det er litt annerledes med denne type progesteronenen i forhold til geleen som jeg har gått på tidligere. Dette er jo stikkpiller og jeg er på en måte litt redd for å "komme" borti eggene - selv om jeg vet a de mye lenger inn. Noen andre som er erfaring fra samme type.....??
Aguin Skrevet 22. mars 2007 #2 Skrevet 22. mars 2007 Har erfaring fra samme type. Tror ikke det er noe problem. God ruging !
Løyyypeeee!! Skrevet 23. mars 2007 #3 Skrevet 23. mars 2007 Jeg bruer også Cyclogest.. og de har iallefall fungert veldig bra i min graviditet.. tar min siste stikkpille i dag! Husk at eggene er godt gjemt i livmora, mens vagiatorene kun ligger i sjeden. Livnorhalsen er i mellom, man kan IKKE sette de for langt inn. Tenk heller at progesteronet gjør godt for at egget skal feste seg! Du ruger nå?? Krysser alt for at Cyclogest er et vidunderpreparat og at egget klamrer seg fast i 40 uker! Lykke til
puppi1 Skrevet 23. mars 2007 Forfatter #4 Skrevet 23. mars 2007 Nei, jeg vet vel egentlig det - kjennes bare ut som jeg har masse sopp......æsj......på jobb i dag bedre enn å være totalt opphengt i BIM
Løyyypeeee!! Skrevet 24. mars 2007 #5 Skrevet 24. mars 2007 Ser ikke ut som denne tråden funker helt... prøver igjen.. Jeg har også brukt Cyclogest, tok min siste i går (etter å ha brukt de totalt i 11 uker..) De har jo fungert upåklagelig her i gården ) Husk at vagiatorene kun settes dypt inn i sjeden og eggene er godt beskyttet i livmora, livmorhalsen er i mellom og gjør det umulig at de kommer i fysisk kontakt. Tenk heller på at de gjør godt for at eggene skal grave seg dypt ned. Ikke bekmre deg!! Du ruger nå? Hadde du også ditt forsøk på Aleris? har forstått det som at det kun er de som bruker dette medikamentet. Ønsker deg iallefall lykke, lykke til... Det ER mulig å bli gravid med Cyclogest og denne gang skal det være din tur!
lys i mørket Skrevet 24. mars 2007 #7 Skrevet 24. mars 2007 må dere ta stikkpille hver dag i mange uker:?
Løyyypeeee!! Skrevet 24. mars 2007 #8 Skrevet 24. mars 2007 Lys i mørket Ved positiv test skal man fortsette å ta det til uke 10, allefall var det slik hos meg. Forstår det som at dette er vanlig ved fryseforsøk på andre klinikker... Det vanlige er visst 2-3 vagiatorer daglig. Man bør også ligge nedpå ca 30 minutter etter at den er satt, for å få best effekt. Litt styr, men det er absolutt verd det! Ønsker deg også alt god i denne prosessen!
lys i mørket Skrevet 24. mars 2007 #9 Skrevet 24. mars 2007 heia pia det hørtes styrete ut ja:o) takk forde klem
lys i mørket Skrevet 24. mars 2007 #10 Skrevet 24. mars 2007 hei igjen pia du har rett å slett blitt gravid du???
Løyyypeeee!! Skrevet 24. mars 2007 #11 Skrevet 24. mars 2007 Hei igjen... Ja, jeg har vært så ufattelig heldig å bli gravid på første forsøk! Så det er absolutt mulig!! Jeg hadde aldri trodd jeg skulle være en av de med sånt hell, men sannelig skjedde det ikke... Håper at alle som skal i gang kan oppleve det samme!! Ser du stikker fortsatt, ønsker deg hell og lykke framover. Det blir spennende tider...
lys i mørket Skrevet 25. mars 2007 #12 Skrevet 25. mars 2007 gratulere for et under:o) skal ha uttak tirsdag det bli spennende:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå