Larvik får en til i mai-09 Skrevet 22. mars 2007 #1 Skrevet 22. mars 2007 Hvordan er formen? Skal dere på babycafe?
Gjest Skrevet 22. mars 2007 #2 Skrevet 22. mars 2007 Så denne litt sent jeg...men det ble ikke non babykafe på oss...jeg skal prøve å ta en tur på det brukt markedet til lørdag...skal du katti? og du larvik...skulle du ikke likevel?
Anonym8579 Skrevet 22. mars 2007 #3 Skrevet 22. mars 2007 Så ikke denne før nå jeg. Men det ble jo ikke noe babycafè på oss da. Severin har vært hjemm i dag så jeg har fått slappet av litt. DEILIG Crazymama, Vet ikke om jeg skal på bruktmarkedet, får se det ann litt mulig jeg tar en tur, men ikke sikker ennå
Larvik får en til i mai-09 Skrevet 22. mars 2007 Forfatter #4 Skrevet 22. mars 2007 Jeg skal på orienteringsgreier i forbindelse med bryllupet. Mamma skal skal stå der for meg. Jeg kommer ved halv 3 tiden. Kanskje vi sees der da hvis du skal.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå