Gå til innhold

Humor-tråd!! Her kan vi legge inn festlige vitser eller historier!! :o)


Anbefalte innlegg

Skrevet

 

En venninne av meg møtte drømme-prinsen da vi var rundt 20 år..Og gruet seg såå til å hilse på foreldrene..Det var jo så flaut. Men etter en stund kom dagen. Hun hilste pent, og alt gikk bra helt til hun skulle sette seg i sofaen. Da hørte hun ett høyt hyyyl. hun satt seg oppå bikkja. en sånn paris hilton hund..hahaha..Og moren fikk heeelt panikk. Grep tak i hunden og kjørte av sted til dyrlegen. Heldigvis gikk det greit med den. Nå 6 år etter har hun blitt svigermors drøm!!

 

Syns det er så vittig!

Skrevet

Utrolig bra historie! Sitter her og ler for meg selv :) MItt bidrag er en heller dårlig vits kanskje, men liker den jeg da.

 

To null-tall gikk langs en vei. Så møtte de et åtte-tall. Da sa det ene null-tallet til det andre :"Lite teit med belte, da"

Skrevet

hahahahaha- ser det for meg- har en liten hund selv jeg som legger seg under puter og tepper eller hva som enn mátte ligge pá sofaen :-))

 

bra vits magedans... hehehe- har sansen for sánne jeg og :-)

Skrevet

He he...

Den null-tall vitsen var så tørr at den var kanonmorsom:)

he he..

Skrevet

hehehe..tipper ikke nullene egentlig ble gørrmisunnelige på det belte da!! hehe. Kjempe morsom vits!! :o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...