Ane_liten Skrevet 21. mars 2007 #1 Skrevet 21. mars 2007 med alt fokus på mor-barn, så ønsker jeg å gi en liten oppmerksomhet til "pappa" når nurket vårt kommer til verden.. men hva i all verden kan det være? Noen som har noen erfaringer eller ideer??
Maddemor-1 gutt+1 jente:) Skrevet 21. mars 2007 #2 Skrevet 21. mars 2007 Ja det tenkte faktisk jeg også på i dag. Men har ikke snøring på hva det skulle være. Må jo være noe han kan ha som et minne om den dagn han ble far og da er jo kanskje klær, spill og sånne ting uaktuelt:) Må gruble litt på den tror jeg... Noen som har noen forslag?
plutseligbolle Skrevet 21. mars 2007 #3 Skrevet 21. mars 2007 Jeg skal gi far en plate, den med Bo Kaspers Orkester, vi sitter i samma bil och kører tusen mil. Men den skal han få i dag. Jeg synes egentlig det er jeg som fortjener en gave når jeg har født. Men det skal jeg ikke si, regner med at jeg får nok litt oppmerksomhet herfra og derfra uansett.
Lille-gullklumpen Skrevet 21. mars 2007 #4 Skrevet 21. mars 2007 Vi får en gutt, så jeg har kjøpt en liten smekke som det står "perfect just like Daddy" på, men den har jeg allerede gitt da vi, eller rettere sagt HAN pusset opp(jeg, bekkenløsning) For jeg syns han har vært så snill og flink gjennom hele svangerskapet. De fortjener jo faktisk litt disse mennene våre også da, som sliter sammen med oss og hormonene våre... En morgengave hadde nok blitt overraskende og vært veldig koselig! Min er veldig glad i smykker selv, kanskje et halssmykke som vi kan gravere datoen inn på senere?
Maddemor-1 gutt+1 jente:) Skrevet 21. mars 2007 #5 Skrevet 21. mars 2007 hmmm smykkke med mulighet for å gravere inn datoen var lurt:) Da blir det jo noe helt spesielt.. Vet at sambo kommer til å kjøpe noe til meg for han har nevnt flere ganger i en litt mumlende tone at han lurer veldig på hva han skal gi meg i fødselsgave:) Søtnosen min! Jeg later som jeg ikke hører hva han sier, for jeg vil at han skal finne på noe helt av seg selv uten noe påvrikning fra meg:) Er ikke noe viktig egentlig med denne gaven, men det betyr nok mer for han å kunne vise meg at han setter pris på det jeg har gått gjennom for barnets skyld:) Selv synes jeg det er verdt hver en tåre, frustrasjon, spying og bejkkenløsning og alt........ Tenk for et mirakel som kommer ut av det til slutt da!
PlinkiPlonk Skrevet 21. mars 2007 #6 Skrevet 21. mars 2007 Han får en baby her:) Det er gave nok her i huset. Håper jeg får en blomsterkvast hos han, for jobben.
kulemagen Skrevet 21. mars 2007 #7 Skrevet 21. mars 2007 Jeg har vært inne på www.rockmybaby.no (tror jeg det var) og kjøpt t-skjorte til far med teksten "My baby rocks" og lik t-skjorte til babyen med teksten "My daddy rocks". Sambo elsker t-skjorter og musikk, syntes de var så søte... Lagt dem nederst i sykehusbagen allerede, tji hi...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå