Gå til innhold

Hvor lenge er vanlig å vente...


Anbefalte innlegg

Skrevet

For å starte på nytt etter avbrutt forsøk ?

 

 

Bare lurer jeg....C";)

 

Hilsen

Videoannonse
Annonse
Skrevet

I info-skrivet jeg mottok mener jeg å huske at man måtte ha 2 mens før neste forsøk, men vet ikke om det er det samme ved avbrutt forsøk.

 

Jeg tenker på deg og håper du tross alt har det noenlunde bra og kan tenke framover til neste forsøk.

 

God klem fra

Skrevet

Fikk beskjed om at jeg kunne ringe inn mens nr 2.

Altså hoppe over en mens...

Så jeg får smøre meg med tålmodighet da C";)

 

Jeg ser fremover jeg jolanta,er jo ingen annen vei å sette fokus!

Håper det går fint med deg og rugingen !

 

klem igjen

Skrevet

Hei

 

Mitt første ble avbrutt dagen jeg skulle sette inn. Måtte ha en pausemnd, så er nå igang med frys på andre mens etter uttak. Tiden har heldigvis gått fort.

 

Lykke til!

Skrevet

Det varierer fra klinikk til klinikk. I Danmark trenger vi ikke å vente. Mitt forsøk ble avbrutt og jeg venter nå på mensen. Kan begynne på sprøyter på dag 2 når mensen kommer:o)

Håper du kan starte snart. Kommer vel ann på ventetid osv. Offentlig er jo ventetiden lengre og de kan ikke ta inn med en gang, derfor må en vente. Krysser fingre for deg!!!!!!!!!!!

Skrevet

Tusen takk for svar jenter.

Jeg har "innfunnet" meg med tanken om å vente nå,og skal da ringe inn mens i slutten av april.Ser nå lyst på det meste,og gleder meg på en hel masse opplevelser og moro med venner og kollegaer fremover...Inni mellom skal jeg også nyte at det er vår med min kjære ...C";).

Lykke til til dere andre jenter.

Spesielt til deg Brumm !Jeg håper neste Danmarkstur gir deg den belønningen du fortjener !Klem fra

Skrevet

Hei ser du har fått svar,så jeg ville bare inn å si hei.Har ikke vært her inne på en stund,har tatt en litt lang pause frem til august.Det var leit å høre at du har hatt et avbrutt førsøk.Håper det går bra denne gang.Lykke til.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...