aaii Skrevet 20. mars 2007 #1 Skrevet 20. mars 2007 Det er en stund siden jeg har hatt tid til å lese og legge inn innlegg her. Har vært opptatt med jobb, og soving.... orker litt mer nå. Men skjønner at jeg har gått glipp av hjemmeside info, og siste fødelister. Kan noen gi en liten oppdatering på hvordan legge inn info på hjemmesiden, og om det der finnes lister på hvem som skal føde hvor og når!!
Aylinah Skrevet 20. mars 2007 #2 Skrevet 20. mars 2007 Når iallefall ) hehe For at du skal få lagt inn må du logge på med brukernavn og passord ) Og da skriver du inn Br.navn Septemberbaby07 Pass. september Og det står vel terminliste tror jeg
SokkeLaila Skrevet 22. mars 2007 #3 Skrevet 22. mars 2007 http://pic6.piczo.com/septemberbaby07/?nsrc=none La til adressen til hjemmesiden -og så dyyytter jeg!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå