Agne Skrevet 20. mars 2007 #1 Skrevet 20. mars 2007 Dag 32, i dag har jeg stått over testingen. Kry er jeg, tenk, 5 tester i skapet og ingen sløst bort i dag. IKM først til helga og symptomer? Ingen! Nei det er vel bare å se i øynene at denne pp også har gått i dass. Ja jeg har jo ikke gitt opp håpet enda, men..... Skal ikke ta noen test enda for jeg og nungo skal nemlig være standhaftige vi. Det skal vi det. Kanskje testing på torsdag? Må jo få tatt en til før tante dukker opp? Er jo testoman så det er viktig. Det er kjipt om hun kommer før testingen er unnagjort. Nå skal det vel sies at jeg allererde har brukt to tester til nå i d enne pp.
nungo Skrevet 20. mars 2007 #2 Skrevet 20. mars 2007 Som jeg skulle sagt det selv :-) Vi er i helt lik situasjon med forsinket EL og ikke helt sikker på når IKM er. Jeg heller ikke har noen symptomer, men det vil uansett være for tidlig, tenker jeg. Det er et vanskelig dillema syens jeg. Skal jeg teste nå og sanheten ret i fleisen (NEGATIV) ? Eller skal jeg la meg selv leve i håpet og drømmen litt ennå?
martine68 Skrevet 20. mars 2007 #3 Skrevet 20. mars 2007 Hei på deg Agne. Ville bare ønske deg lykke til med neste test. Måtte du får betalt for alle de kronene du har invistert i disse testene :-) Gleder meg til å følge deg i dagene fram mot helga. Venter i spenning.... klem fra
*BLÅFUGL* Skrevet 20. mars 2007 #4 Skrevet 20. mars 2007 He he, agne- kjenner meg så godt igjen :-)) Med 5 tester i skapet er det nesten umulig å tisse uten å holde en kopp under..... Og håpet er jo at etter denne perioden trengs ingen tester mer..??!! Så jeg forstår godt hvordan du har det !! Lykke til - håper at du etter helga kan kaste de resterende testene i søpla :-))
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå