Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har funnet ut at jeg er gravid.. 5 pos tester.. :-) skal bestille legetime i mårra .. Jeg bare lurer på når og hvordan jeg får sagt det på jobben? Vi er 3 tilsammen i bedriften.. Jobber i frisørsalong..lærling..synes det er vanskelig.. Noen som har forslag? Takker :-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Uff, sliter med samme problemet.. Vi er en liten bedrift med få ansatte, hvor jeg attpåtil er butikkleder.. Jeg vet jeg skal vente til uke 12, da jeg er innafor den sikre grensa, men ANER ikke hvordan jeg skal si det :-O Håper på mange gode svar her..... :-S

Skrevet

Så du skal ha i november også? Tidlig eller seint?

Skrevet

Bare si det som det er! De blir nok glade på deres vegne! Jobben ordner seg alltids, det er jo lenge igjen til dere starter i permisjon uansett.

Skrevet

Legen har satt terminen min til 13 november :)) Blir spennende å se om de sier det samme på UL ;)

Når har du termin da?

Skrevet

Enig med Mamzen. Har man da vanskelige dager på jobb, forstår kollegaene dine det lettere hvis de vet.

Skrevet

Du må også være forsiktig med kjemikaliene du bruker på jobben.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...