Babyfacepsycho Skrevet 19. mars 2007 #1 Skrevet 19. mars 2007 Er du her? Jeg trenger noen gode råd fra deg. Si fra når du er her så forklarer jeg da. =)
Blomman Skrevet 19. mars 2007 #3 Skrevet 19. mars 2007 er på en stund i allefall - hvsi ikke hjelper expat deg!!
Babyfacepsycho Skrevet 19. mars 2007 Forfatter #4 Skrevet 19. mars 2007 Det var bare siden du visste hele saken min at jeg spurte etter deg. =) Men expat kan sikkert hjelpe like godt. Men sån her er det hvertfall. Var og veide michelle idag, hun veide 4560-4570. fredag for 1.5 uke siden veide hun 4530. så har jo bare gått opp 30-40 gram! Jeg sa jo allerede til dem på hs på 6 ukerskontrollen for 2 uker siden at hun hade begynt og spise mindre. og nå har jeg jo fått det bekreftet. Hun hade ikke hatt noe særlig våte bleier siden igår formidag, men hade nå en våt bleie når vi skiftet nå sist. Fikk bare besked om og amme henne annenhver time, og ringe lege vakt dersom det ikke blei noe bedring. Hun spiste ordentlig når vi var på hs idag, men etter det har hun bare spist litt og litt igjen. og det er jo sån det har vært siste ukene. spist godt sirka en gang om dagen, men bare små spist resten, og tullet mye med og slippe taket og skrike når hun spiser. Har ikke fått time hos manuell terapeuten enda og heller ikke fått time på sykehuset for og sjekke tungen hennes enda. Føler oss så hjelpesløse her.
Expat Skrevet 19. mars 2007 #5 Skrevet 19. mars 2007 Kan du tusle inn på ammehjelpen.no og trykke på nede til høyre, den grønne chatten?
Expat Skrevet 19. mars 2007 #6 Skrevet 19. mars 2007 Jeg har åpnet chatten på ammehjelpen.no, kom inn så finner vi ut noe!
Expat Skrevet 19. mars 2007 #7 Skrevet 19. mars 2007 Tredje forsøk... Nå er ammehjelpen.no sin chat åpen, kom inn så finner vi ut av det!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå